Dr RADU VLADAREANU - SPIT ELIAS

Dr RADU VLADAREANU - SPIT ELIAS | Autor: Andruska

Link direct la acest mesaj

Imi poate spune cineva ceva ORICE despre dr mentionat mai sus ?

Multumesc foarte mult,

Andra cu burtica de 38 saptamani si Andrei (4,4 ani)
Album Andrei:
http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=954&cid=448

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ad_risnov spune:

Am auzit numai de bine despre el. Am o prietena care a mers la el si s-a declarat super multumita. Face parte tot din elita medicilor ginecologi din Bucuresti si stiu ca are clientela f. selecta.
Eu zic sa ai incredere ca totul va fi ok.

Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileden spune:

E un doctor foarte bun. In ultima vreme este insa foarte ocupat si prin urmare nu mai trateaza pacientele cu aceeasi rabdare. Prietena mea este pacienta dansului si la ultimul consult ea a avut mai multe intrebari la care a primit un raspuns de genul "Nu va pot invata medicina in 5 minute". Nu se va mai duce la dansul.
Tarifele la cabinetul lui sunt destul de mari.
Este insa un excelent profesionist.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moka spune:

Practica cezariana "la rece", cu programare, are un tarif destul de mare dar care isi face banii. Am trei prietene care au nascut cu el (toate cezariana).

Moka si Mokutza (11 sapt)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditzu spune:

Am facut anul trecut cezariana cu el. E un medic foarte bun, dar asa cum s-a mai spus are tarife piperate la cabinet.

Aditzu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ira72 spune:

Confirm ce spune Aditzu. Insa merita. Am facut o fetitza superba iar el s-a ocupat de cezariana. As pune o fotografie cu el in actiune, daca as sti ca nu se supara.
Oricum, am sa postez cateva cu fata

Irina si Alessandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Umflatzel spune:

Draga Moka,
ce inseamna tarif cam mare? poti sa ne dai detalii? adica pe sleau, cat cere de operatie? Cere sau accepta ce i se da?

Multam de raspuns
EU am nacut cu el prin cezariana acum 6 saptamani si iam dat 150, nu stiu daca a fost multumit cu sum asta dar mi se pare suficient.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lala spune:

Eu am nascut acum 3 ani cu el prin cezariana. La penultima consultatie am fost intrebata ce modalitate de nastere prefer si l-am rugat pe el sa hotarasca pentru mine. Este unul dintre putinii medici care au reusit sa-mi castige increderea si tot timpul a dat dovada de un calm desavarsit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ina si Radu spune:

si eu am nascut cu dansul in mai 2003 si l-as recomanda cu mare incredere oricarei femei care vrea sa fie bine ingrijita de medicul ei si sa aiba siguranta ca totul va fi bine. parerea mea despre tarife este urmatoarea: nu cere un anumit tarif, accepta ceea ce i se da si merita si ultimul banut pe care il primeste.
daca vrei detalii suplimentare spune-mi.

ina

Mergi la inceput