Mamici din Arad...?

Mamici din Arad...? | Autor: anto

Link direct la acest mesaj

Vin si eu cu o intrebare:mamici din Arad exista pe forum ?As fi f.bucuroasa sa stiu ca da.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

Eu sunt din Arad, dar acum sunt in Germania.

Cristina si gemenutele

--

http://cristinacsa.bei.t-online.de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anto spune:

Buna Crintinacsa,am vazut pozele cu gemenii dragalasi facute pe malul Muresului si m-a apucat nostalgia,aducerea aminte de anii tineretii, de anii liceului ,locul nostru de intalnire a prietenilor era malul sau Libelula ,de fiecare data cand merg in Arad fac o plimbare cu placere pe mal care a ramas la fel de frumos ca alta data...
Ma bucur sa vad ca mai sunt fete din Arad sa mai putem schimba idei despre orasul natal si nu numai,putem pune si de-o barfa (de ce nu?)...
Numai bine fetelor si sper sa fim cat mai multe din Arad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Ceau!
ma bucur ca v-am gasit... nu stiam de existenta mamicilor din Arad...
Eu sunt din Vlaicu, am 24 ani, acum lucrez la BOS Automotive Products Romania, economista, si in 2003 am terminat facultatea de Marketing
sunt insarcinat in 23 sapatmani si voi avea baietel..
Pupici pe burtici..

CFloarea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anto spune:

Mi -am pierdut orice speranta sa mai gasesc fete din Arad dar uite ca mai sunt...
Hehe...si eu stau in Vlaicu , la Fortuna ,sau mai bine zis am stat ca de 13 ani merg numai in vizita .Acum locuiesc cu sotul si fetita mea in Austria .
Numai bine fetelor si mai scrieti ,poate cine stie ,mai sunt si alte fete!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Anto, eu nici mu m-am gandit ca gasesc asa usor pe cineva din Arad...
Si...zbeng...surpriza...v-am pe voi si tare m-am mai bucurat...
Week-end placut si dragoste multa!!



CFloarea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anto spune:

Clau ,sunt convinsa ca sunt mult mai multe fete din Arad dar probabl nu au vazut subiectu .
Ce mai e nou prin Arad?Unde locuiesti in Vlaicu?De craciun mergem si noi,nu am mai fost din vara...
Week-end placut si numai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Eu locuiesc in Vlaicu la x-uri...
Aradul e frumos acum in perioada sarbatorilor...Stii ce e nou in Arad si e chair frumos...s-au renovat fantaniile arteziene de la UTA si de la Gara...
E chiar frumos Aradul in perioada asta acum...


CFloarea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anto spune:

Buna Claudelu,vad ca doar noi mai suntem pe-aici ,eu stau la A-9 blocul din fata pietei Fortuna deci nu departe de tine .Ma bucur sa aud ca Aradul e tot mai frumos asa a fost si in vara m-am mirat cat de curat a fost in comparatie cu alti ani.Fantanile alea arteziene cred ca arata super si cele de la Polivalenta ,nici nu mai i-mi aduc aminte de cand nu mai functioneaza ,probabil tu nici atata ca erai mica pe vremea cand functionau .
Deja i-mi si inchipui ce frumos e ,mai ales seara pe centru....abia astept sa vin...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

APROPO DE CEA DE LA POLIVALENTA AU SPUS MAI MARII ARADULUI CA IN PRIMAVARA ANULUI VIITOR AU SA O REVOVEZE...iti inchipui ce faina va fi aia...
abia astept...

CFloarea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anto spune:

Ce mai zici Clau ce-ti mai face burtica?Cum e vremea la Arad? Aici e rece ,pe sambata se asteapta zapada ,deci vine iarna .

Mergi la inceput