Recomandare medic la CFR2

Recomandare medic la CFR2 | Autor: ncristina

Link direct la acest mesaj

Dragele mele,
v-am urmarit fara sa va mai scriu un rand in ultimul timp. Cateodata am senzatia ca rabdarea e la limita. Alteori ma simt prea optimista. Sper sa fie bine pentru noi toate si sa trecem cu bine peste toate hopurile.
Vreau sa-mi recomandati un medic bun la CFR2. Am ocazia sa merg acolo gratis si daca tot intra dr. Herghelegiu in concediu, m-am gandit sa profit de ocazie, dar nu cunosc nici un medic. Stiti pe ceva? Cum este?
Va pup

cristina

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Eleni spune:

Toti doctorii de acolo sunt excelenti. Eu am fost operata de seful sectiei, Dr. Nayel, dar din discutiile care au mai fost pe forum, toti sunt foarte buni. Mai da niste cautari.
Cu drag,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

Incearca si la dr. Florina Mihalache. O cunosc, e sufletista.

V.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelia1172 spune:

Daca esti pe probleme de sterilitate Anca Gherasie (si sotul dar mai mult ea) este foarte buna.Nepotul sotului meu lucreaza acolo si mi-a zis ca toti sunt foarte buni deoarece sectia de gineco este nou infiintata iar directorul spitalului fiind medic ginecolog si prieten cu Oprescu a adus ce este mai bun(medici si aparatura)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ncristina spune:

De dr. Gherasie am auzit si eu. Lucreaza si la Sabyco din cate am inteles. Va multumesc mult!

cristina

Mergi la inceput