Mamici de Noiembrie - Decembrie 2007 (21)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Roxana, mersi de incurajare.!! problema mea e ca nu prea consum lichide, sucuri ce mai beau si supa!! Roxana pune o poza cu burtik sa o vedem!!! eu akuma le descarc pe comp!!
anca, e normal sa o simti pe bebelina, desi peste tot scrie ca la prima sarcina o simti intre 16-18 sapt iar la a doua sarcina mai devreme un pic.

Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

14+ mami de baietzel sau fetitza???


creste bebe...


poza eco bb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dama spune:

Voi aveti pofta de ciocolata? Eu mor daca nu pun pe limba un patratel...nu stiu de unde chestia asta ca in general nu sunt amatoare. Ce ziceti o fi rau, asa din cand in cand?

10+ si David (18.11.04)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Da BB asta ma mira si pe mine,dar cam de 4 zile simt asa niste furnicaturi,este ceva diferit de ce am simtit pana acum in burta si sunt sigura ca ea este.Sora mea imi spune"poate este ea mai precoaca".
Nu a mai simtit nimeni pe bb?

anca 14+

Maria
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adalia spune:

quote:
Originally posted by ancadragoman

Mai fetelor eu o simt pe Mariuca cand in stanga cand in dreapta ,este normal nu?


anca 14+

Maria
poze
anca,, tu simti bebele deja?

eu azi intru in sapt 14 si nu simt nimic. oare de ce?




happy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

BB pei tocmai asta e problema ta...pune o sticla cu apa plata la gura si baga cat poti de mult..serios si lasa sucurile ca nju-ti fac bine incearca sa te chinui putin..
poze..nu pot sa pun decat daca intri pe mess sa ti le dau tie..am probleme cu mailul , cu yahoo photos..toate mailurile pe care le primesc sunt goale

ROXANA 16+ 80% "KIWI"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Da Adalia o simt cam de 4 zile,dar nu in fiecare zi,de ex ieri nu am sintit nimic toata ziua.

anca 14+

Maria
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

ANCA eu il simt pe bebe cand imi ataca rinichiul defect si seara cand il luam in brate pe tati face o harmalaie de toata frumusetea parac se cuibareste in spatele lui ..si cateodata daca tin mana pe burtica simt ca ma impinge cineva dar nu prea are putere...
DAMA si eu mai am chef de ciocolata cateodata si am gasit remediu..in fiecare zi beau un litru de lapte cu neskuik(sorry am uitat cumse scrie sunt gravida)

ROXANA 16+ 80% "KIWI"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dama spune:

Da si eu mai remediez asa...dar vezi cioco, are si ceva alune prin, pe cand laptele, ba. Oricum eu beau lapte la greu, o sa mi se ia de el.



10+ si David (18.11.04)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

mei eu zic ca nu are nimic daca papi un patratel pe zi numai sa nu-ti faci din asta un obicei...cat despre lapte nu-mi spune momentan inca mai beau aproape 2 litri pe zi si mananc la greu branza cu rosii ..sper sa ma mai tina ..o sa-mi iasa pe urechi si pe nas laptele si branza...

ROXANA 16+ 80% "KIWI"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Adalia, nici eu nu simt, mi sa parut de cateva ori dar nu sunt sigura!!

mie se pare ca mi-au aparut primele vergeturi.....

daca tot ati vb de burtici, uitati de "burtoaie" am eu....cred ca e cam mare pt nici 4 luni, nu credeti??? :
http://new.photos.yahoo.com/bb_yasmi/album/576460762401090110

toata lumea ma intreaba, daca is sigura ca ii doar un bebein burtik

Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

14+ mami de baietzel sau fetitza???


creste bebe...


poza eco bb

Mergi la inceput