Liste de medici ginecologi/obstetricieni (7)

Raspunsuri - Pagina 32

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns EricS spune:

din Ploiesti ce dr buni sunt?eu am fost la 4 pana acum dar nu sunt chiar multumita...vreu sa mai fac un bb si se pare ca m probleme ca nu raman...ce dr specializat in astfel de probleme imi recomandati si mie...am nascut cu dr Golosneanu...dar nu mi se pare prea buna...de-asta nici nu ma mai duc la ea...offf ce tastatura am..scz daca mai pierd vreo litera..din cauza ei este...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilincamatei1 spune:

pun si eu o recomandare Dr Radoi Cristian spitalul Municipal si Regina Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valicris2005 spune:

Buna zua,
Cea mai buna doctorita este Munteanu Daniela Polizu.
Cris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicozuza spune:

Recomand si eu pe dr Matei Alexandru, spital Polizu, Bucuresti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mada21 spune:

Buna.
Sunt noua pe forum. Imi poate da careva referinte despre dna doctor Oana Ionescu? (In primavara anului viitor ar trebui sa nasc cu dansa la Filantropia)
Multumesc.
O zi usoara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lady22 spune:

ai dreptate dr marius moga e un doctor excelent.

don't worry be happy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenanalbaru spune:

Eu recomand cu toata increderea doctorul cu care am nascut si care mi-a asistat sarcina. Se numeste Fawaz Chazli, este sirian si este un doctor foarte dedicat meseriei lui Cu el puteti naste la Constanta la clinica privata EuroMaterna si el are cabinet particular tot la Constanta.
Eu am fost foarte multumita si cand ma voi hotara la bebe2 tot cu el voi dori sa nasc si sa-mi supravegheze sarcina :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andruta1 spune:

eu il recomand pe dl dr Andreas Vythoulkas de la clinica Medsana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buburuza2013 spune:

Buna , eu recomand din tot sufletul pe Costeschi Nioleta , consultatiile au loc la policlinica Titan si nasterile la Spitalul Ilfov am nascut cu dansa un baietel superb in martie 2011 si acum sunt insarcinata in 14 saptamani cu bebe 2. Este foarte constiincioasa , este adevarat ca avem cam mult de asteptat la cabinet , dar cand suntem la ecografie sau consultatie ne-am dorii sa stam cat mai mult , sa primim informatii , detalii despre ce e intampla cu bebe ( lucru care se si intampla de fiecare data ). Sa-i dea Dumnezeu sanatate , este ca un bulgare de miere pentru toti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmen1987 spune:

Buna ziua! As dori sa-l treceti la lista de ginecologi foarte buni pe dr. Ahmad Massoud, de la spitalul polizu, bucuresti. Este singurul dintre toti medicii la care am fost care si-a dat seama ca sunt in 8 luni, nu 9 si care practic m-a salvat de la o cezariana facuta fara motiv in luna a 8-a. Doctorii Parvu Ioan, Maior, Meclea mi-au zis toti ca sunt in 9 luni.

Mergi la inceput