Liste de medici ginecologi/obstetricieni (7)

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ana_rad spune:

deci chiar nimeni nu a nascut cu dr Ancar? dupa ce o sa nasc o sa dau ceva detalii; am vazut ca nu sunt prea multe info despre el; decat unele foarte vechi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_rad spune:

Buna din nou.
Asa cum am promis, revin cu detalii legate de nasterea cu Dr Ancar Benedict, spital Polizu.
Totul a decurs foarte bine. Dansul s-a purtat excelent si in timpul si dupa operatie.
A fost tot timpul alaturi de mine.
Deci, eu il recomand.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns s_f_sofia spune:

Buna,

Cine poate sa imi recomanda un doctor bun de la Regina Maria - Bucuresti, cu care a nascut.
As vrea sa imi schimb doctorul la care sunt acum.

Merci,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adra_bell spune:

Citat:
citat din mesajul lui s_f_sofia

Buna,

Cine poate sa imi recomanda un doctor bun de la Regina Maria - Bucuresti, cu care a nascut.
As vrea sa imi schimb doctorul la care sunt acum.

Merci,


Doctor Celus Tarpan. Eu am nascut cu dumnealui in 2007



blog

asteptandu-l pe Filip (august 2011)

The hand that rocks the cradle is the hand that rules the world

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaSlatina spune:

Buna, am si eu programare la dr. Manta Adela. As dori sa stiu daca ai fost multumita de ea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaSlatina spune:

"Buna, am si eu programare la dr. Manta Adela. As dori sa stiu daca ai fost multumita de ea. "

Intrebarea era pentru claudela, din Slatina. Dar astept recomandari de la oricine a fost pacienta doctoritei Manta Adela, din Slatina. Va multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Citat:
citat din mesajul lui leeloo5979

Se poate sa o treceti in lista pe dr.Diana Gheorghiu, de la Pantelimon?
E singurul medic in ale carei maini am incredere totala! O calmitate desavarsita, o fiinta deosebita, fina, de o calitate rar intalnita. Poate ca sunt subiectiva, dar din fericire pentru mine, toate intalnirile mele au fost de bun augur. Am ramas greu insarcinata, am fost o gravida anxioasa si panicoasa, care cauta tot timpul pe net, care mergea la consultatii cu 50 de intrebari notate constiincios in carnetel. De fiecare data se prelungea consultatia, dar niciodata nu m-am simtit zorita de terminarea celor 20 de minute alocate fiecarei consultatii, nu am vazut-o sa isi verifice ceasul vreodata, sau sa imi dea cel mai mic indiciu ca mai are si alte paciente care asteapta. Mi-a oferit tot confortul psihic de care am avut nevoie. Experienta nasterii a fost una placuta si usoara datorita OMULUI si apoi MEDICULUI Diana Gheorghiu.

Leeloo
Lacra a lui Damian (13 octombrie 2008)

http://community.webshots.com/album/576954102XllZDy


parca este povestea mea.

Aprob fiecare cuvant.
Am vazut ca nu apare totusi pe prima pagina. Nu se poate actualiza?

Povestea unui Dor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali_deiu spune:

Puteti sa-l puneti pe lista si pe Dr. Popa Zoran (Spitalul Bega - Timisoara). Am nascut cu el in 5 mai.Am nascut extrem de greu, practic viata mea si a ficei mele a fost in mana lui. Il recomand cu toata incredere!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danaradum spune:

eu merg la dr maria popescu si sunt foarte multumita de ea. din pacate acumeste la spitalul malaxa....... a fost la caritas dar s-a desfiintat.
este foarte calma si este un bun profi dupa parerea mea. insa problema mea a fost doar un erad pe care l-am facut chiar in spital la caritas. am stat un an pana sa fac aceasta mica operatie. insa cand am ajuns la ea am simtit ca stie ce spune si atunci am acceptat sa ma operez. momentan din pacate in spitalul ala nu au nimic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

Buna,
as vrea sa treceti pe lista si pe dr. BUTNARU ALIN de la GINE I, Cluj-Napoca.
Va multumesc,
Laura

http://pg.photos.yahoo.com/ph/pitilau2004/my_photos

Mergi la inceput