Liste de medici ginecologi/obstetricieni (7)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dandreea spune:

Imi poate recomanda si mie va rog cineva un medic ginecolog bun in Ploiesti? Va rog mult! pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hristina spune:

quote:
Originally posted by mitumac

quote:
Originally posted by IonescuOana

Eu o recomand pe doctorita Luminita Enache de la Sitalul de Urgenta Floreasca, este acolo diminetile intre 8 si 12 si face garzi si la Euroclinic. Este o placere sa stai de vorba cu ea si sa-ti urmareasca sarcina, este o adevarata profesionista atat la consultatii cat si la ecografii

O DAU PE SOACRA-MEA, DAR NU LA SCHIMB, CI PE DEGEABA! DAR NICI ASA NU CRED C-O SO IA CINEVA!


Nu stiu de ce nu a aparut mesajul initial.
Deci....se poate naste cu dr Enache in afara spitalului Euroclinic???


http://new.photos.yahoo.com/mitumac/albums/




Nota 10 Dnei Dr.Luminita Enache! Eu am cunoscut-o acum sase ani si-am ramas pacient fidel, desi sunt din Campulung Muscel! Intre timp am avut grija sa-mi trimit toate prietenele la Domnia Sa si niciuna n-a fost dezamagita!
O recomand cu mare incredere oricui are nevoie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaellas spune:

despre d-na doctor cristian rodica de la elias nu stie nimeni nimic?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miky-ea spune:

Chiar nu stiti nimic de d-na doctor Prosii Angela?

Graviduta in 3 luni
http://md.lilypie.com/dzUep3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns erica33 spune:

vreau sa-i multumesc dr iacovache din brasov...un ginecolog tinar,inteligent,cu rabdare...aplauze...si ii doresc tot binele din lume...daca voi avea vreo sansa sa fac un bebe vreodata ,doar lui ii voi putea multumi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirelou spune:

Fetelor, nu am reusit sa citesc tot topicul! Nu dati in mine daca a mai intrebat cineva...

Imi puteti recomanda un medic bun in Iasi??? As prefera sa fie femeie, ca eu sunt o fire mai pudica si s-ar putea sa ma pierd de tot in fata un barbat!! Vreau sa dau peste un om in adevaratul sens al cuvantului, cu care sa vorbesc omeneste, care sa nu faca remarci nesarate (cum am mai auzit, din pacate), care sa-mi monitorizeze o sarcina, cu care sa pot naste. Adica...il vreau pentru termen lung!

Multam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Christyn04 spune:

Eu am fost foarte dezamagita de d-na Dr Ginecolog Luca Mariana din Timisoara. Prietena mea cea mai buna care era insarcinata mi-a recomandat-o si a fost si ea foarte dezamagita in final de prestatia acestui medic. Datorita faptului ca doctorita a fost foarte neglijenta, prietena mea a avut dupa nastere foarte, foarte mari complicatii.A nascut inainte de Pasti cu cateva zile si a fost la un pas de septicemie. a nascut prin cezariana. doctorita nu a intubat-o corect si prietena mea s-a infectat. I-a descusut cezariana de 2 ori ca sa o curete de puroi. I-a luat o gramada de bani, s-a purtat cu ea ca si cu un caine, a tratat-o mizerabil si cand a vazut ca situatia se inrautateste si nu stia ce sa-i mai faca a trimis-o la chirurgie de urgenta. Eu la randul meu am fost foarte dezamagita de aceasta d-na medic. La prima vizita mi-a facut o impresie buna fiindca a avut mai multa rabdare cu mine decat avusese primul meu medic, dar ulterior s-a dovedit a fii un medic "de ocazie". Trebuia sa imi faca o internare de 4 zile si nu am reusit sa-i dau "plicul cu atentia" si ca sa nu o pun intr-o ipostaza proasta avand in vedere ca erau multi pacienti si doctori in cabinetul ei de la spital, am hotarat sa ii dau "atentia" la cabinetul ei privat in urmatoarele zile dupa externare. In ziua externarii ea crezand ca o sa plec si nu o sa-i dau nimic, mi-a spus ca am sa-i raman "foarte obligata moral", va redactez cuvant cu cuvant spusele ei. Mi-a fost asa de sila.......si in aceeasi zi am trecut pe la cabinetul ei si i-am lasat banii. acum imi caut alt medic. Sper sa nu mai dau peste medici asemena ei. Am si prietene care au nascut cu ea si au fost multumite, dar eu am fost foarte dezamagita. Simplul fapt ca nu te priveste in ochi cand vorbeste cu tine, pentru mine este un mare semn de intrebare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tasia spune:

Desi nu este foarte vorbaret de multe ori ,dr. Radu Vladareanu este un super profesionist. Am nascut cu el si daca mai fac vre-un copil tot cu el o sa nasc. Copilul meu avea la nastere cordonul de 2ori in jururl gatului si a fost totul bine datorita doctorului Vladareanu.Recomand cu incredere acest dr. Travaliul meu a durat 7 ore, timp in care am stata in spital iar dr. ma tot vizita, ma facut sa ma simt extraordinar, pt mine nasterea a fost o experianta placuta cu acest dr. Tot el mi-a pus si cipul contraceptiv.

de Mario-Fabian (25.09.2006)

pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefimic spune:

buna fetelor,
sunt o mamica fericita de baietel, care are in prezent 1 an si 3 luni.
vroiam sa va spun ca am nascut in CRAIOVA la spitalul NR1 si am nascut si am fost supravegheata de o doctora minunata, o recomand cu cea mai mare incredre.
se numeste GLORIA PETCU, as dori daca puteti sa o treceti in listuta.
este foarte calma, iubitoare de copii, o puteti gasi oricand, raspunde mereu la telefon, vine la toate nasterile si este o profesionista.
eu am nascut prin cezariana si acum ne dorim si bebe 2 si tot cu dansa voi naste.are si cabinet particular.
pupici!

cata mami de STEFAN(9.03.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramii spune:

dar de dnul dr. calinescu bogdan, maternitatea polizu nu a auzit nimeni? nu-l gasesc pe nicaieri.

Mergi la inceput