Liste de medici ginecologi/obstetricieni (7)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmensita spune:

Am sunat la cinetul particular al doamnei Cezara Bucur si mi-a spus ca nu mai sunt locuri pt. anul acesta, sa revin cu un telefon in cursul lunii decembrie, pentru programarile lunii ianuarie. Mi se pare mult pana atunci?
La spital astepti mult dupa dansa?
M-as duce la spital. Nu stiu ce sa fac. Am si eu nevoie de un control si astept 2 luni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns verga spune:

Incearca la giulesti 3161273 intre orele 10:30-12:30 dar are program la sterilitate doar joia.Din cate stiu in Ianuarie este plecata pe afara.

Succes


A visa asta-i fericirea;a astepta asta-i viata-Victor Hugo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmensita spune:

Verga, tu tot la ea mergi? La spital? sau la cabinetul ei.Ai rabdare sa astepti?

Mersi mult pt. raspuns!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns verga spune:

Mai mult la cabinet am mers dar am obtinut repede programare, eu am facut fiv acolo si probabil de aceea nu am avut prea mult de asteptat,prima oara intadevar astepti un pic mai mult dar pentru mine a meritat gasiind in ea medicul de care am nevoie.



A visa asta-i fericirea;a astepta asta-i viata-Victor Hugo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crinutz spune:

Buna!
Am si eu 2 intrebari va rog:
- una despre DR HORIA CIOFLAN de la Polizu. Am dat eu o cautare dar nu am gasit nimik. Ce parere aveti despre el, cum se comporta pe parcursul unei sarcini si la nasteri, etc? Despre Polizu nu am auzit lucruri prea bune dar macar doctorii si dotarile sa fie ok. Voi ce parere aveti?

- si doi: cum e cu doctorii din PITESTI, ca pe aici numai de rau. Daca stiti unul bun va rog sa imi spuneti si mie.
Daca ma puteti indruma catre un link despre intrebarile acestea ar fi f bine.

Multumesc!

"Ceea ce suntem este darul lui Dumnezeu pentru noi, ceea ce devenim este darul nostru pentru Dumnezeu"

http://community.webshots.com/user/Crinutz - Grecia 2006/2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danna2002 spune:

la Filantropia m-a consultat d-soara doctor rezident Ana-Maria Iane, obstretician-ginecolog. Mi a placut pentru ca desi m am dus pe la ora 18.30 cu capul in nori, stressata si etc. m a lamurit ca nu am ce credeam ca am. Am facut Pap. urmeaza sa vad cand o gasesc sa imi prescrie tratament.
Are rabdare, am apreciat ca m a refuzat elegant cand am vrut sa las mai mult.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geronimo spune:

De dr. Dumitrascu Sandrino de la Caritas stie cineva cum este?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

Sunt posesoarea unui chist ovarian de 7cm.
As vrea sa incerc sa-l tratez si sa merg la operatie doar daca este absolut necesar.
Va rog mult daca stiti sa-mi spuneti unde-l pot gasi pe d-nul dr.Silviu Predoi,despre care am auzit numai lucruri bune.
As incerca acolo si apoi daca nu se poate m-as opera.
Va rog mult daca stiti unde-l pot gasi,eventual un numar de telefon.
Multumesc!

Monikka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aleniram spune:

La Medlife.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuki spune:

Il propun si eu pe dr. Celus Tarpan (Maternitatea Giulesti) si ii acord un set de bile albe. E un doctor f respectuos si bine pregatit. In plus e si f dragut ... .
E doctorul meu de vreo 7 ani, m-a asistat si la nasterea lui D, acum 4 luni, si nu am ce sa-i reprosez: a reusit sa ma faca sa am incredere in fortele proprii, desi eu eram speriata ca de bombe .

Tzuki, mama de Tzuk mic

Mergi la inceput