FIV 117

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marrina spune:


Va pe toate si pentru toate fetele in focuri!

Nu mai am timp sa va citesc din motive ... obiective, din pacate. Saptamana viitoare plec din tara cateva zile si trebuie sa fac hei-rup saptamana asta la munca. Oricum ma gandesc tot timpul la voi si sunt cam bosumflata cand nu va citesc.

Vestea buna e ca de vreo trei zile beau ceai de cretisoara si am inceput sa vad si rosu printre scurgerile maro. Zic ca-i de bine. Sa vedem cand s-or termina. Ca sa ma pot apuca din nou de visat.

De ce cadem? Ca sa invatam sa ne ridicam!
marrina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carry spune:

Salutare de 1 Mai, fete dragi !
De ieri am inceput si eu stimularea( din z15 a CM!!)cu 4 menogon pe zi, si tot de ieri m-am mai linistit in legatura cu schema mea ciudata( Lachione ) in sensul ca pana la punctie se considera faza foliculara, punctia ar fi momentul artificial al ovulatiei si sper, ca pana atunci( si DUPA ) sa nu vina CM, uffff, ca aveam o mare dilema !Beau si ceai de cretisoara, iau si cate 3 Maca pe zi (la IA m-au ajutat cu endometrul si chiar cu foliculii,asa ca risc si acum)
Kora, Cellu, Madlen , sa va ajute DD sa fie bine ! Voi cat ati stat in pat, fetelor ? Si in timpul asta nici la masa nu va ridicati ? Cum e bine ?
Antosit...ai valori f bune si sanse mari !
Zouzounaki...credinta ne ajuta sa trecem peste aceasta perioada grea din viata noastra ! Bafta !
Melutzica..e dureros, intr-adevar, si nu avem cum sa nu ne punem intrebari de genul ' DE CE ?"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

koraeu zic sa stai calma cu urina in Z10..eu am facut-osi abia s-a vazut(am mai scris :mama mea nu vedea a doua liniuta nici cu ochelari)..si am facut si Bhcg tot in Z 10 si era 116!Tin pumnii!!

mladen, teli, cellusuntem aici cu pumnii stransi!!!1

te astept cu vesti bune de la eco...si tu cred ca esti la gratar
zouzousuper productie
carrysa fie intr-un ceas bun!!! Si cu ochisoriiiii
galuscutanu stiu cum esti, dar ne gandim la tine
nusyce fac outele?? cresc mari??


PUSSI 7+

Cum cresc Titi Mici

Poze Cu Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiramy spune:

Salut toate fetele si va doresc un 1 Mai fericit!
Eu nu prea am noutati.Dupa cum stiti mai incerc normal pana in toamna,dupa ce mi-am desfundat trompele laparoscopic.Luna trecuta mi-a venit CM mai repede cu o saptamana si am tot stat cu testele de ovulatie, dar nimic.A fost o dereglare.Luna asta am luat niste antibiotice ca am racit tare, deci nu prea sper mare lucru ca n-am prea prestat.Speram luna viitoare.In rest nimic nou.
Pupicei la toate fetele si mult mult succes in toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris86 spune:

Buna fetelor,acum am intrat si eu si mai bine nu intaram sa citesc asa ceva.
Liana,cuvintele sunt de prisos acum.Sa te intareasca Dumnezeu si sa iti dea forta necesara sa mergi mai departe

cristina
http://community.webshots.com/user/cris8674

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris86 spune:

Kora,Cellu,sa va traiasca samburasi si sa stea acolo unde sunt 9 luni

Zouzounaki, Anto, ,sunt alaturi de voi fetelor si va tin pumnii stransi.Nu am apucat sa citesc din urma tot dar sper din suflet ca stati bine cu productia.
Pussi,Pup mamica si puiutii .Sa va pregatiti manutele ca o sa am nevoie de toate sase
Aldolina,Andrada,ce faceti fetelor? cum a fost la doctor

Pup pe toata lumea si tin pumnii la toate fetele care sunt in focuri

PS.maine ma duc la doctor sa fac eco Z 14 CM si de cycloprogynova, daca totul ete bine cred ca pe vineri sau sambata fac ET

cristina
http://community.webshots.com/user/cris8674

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KITTA spune:

Kora, Cellu sa fie cu noroc, ca asta cred ca ne trebuie un gram de noroc pe langa toate cele.....
Adradape unde esti? Nu ne dai vesti dupa ET? Fugisi in mini-vacanta?
Ioanatugsai aparut si tu putin pe aici? Ce vesti ne mai dai celor din vechea gasca despre tine?
Totusi, cu Liana ce s-a intamplat mai excat, ca totul este f. confuz, desi am citit si la FIV in Ungaria?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

ce liniste pe aici...pe unde sinteti?la gratarel la iarba verde???aici ploua,nici macar in curte nu pot sta...
ce vad eu Cris ???bravoo Crisulici...mult succes
Antosit ai fost la echo?cum te simti?
Galuscuta,Kora,Madlen,Cellu,Teli

Antosit,Nusy sa creasca outele mari si frumoase
Ioanatugs,Cris,Carry,Marrina,Pussi multumesc..sper sa fie si de calitate citeva dintre ele ...
deja imi simt burtica greuta,si daca stau mai mult in picioare ma doare putin...de ieri am scazut doza de gonal de la 375,la 187,5...sper sa fie bine de data aceasta...maine, dupa echo si estradiol, vom sti cind sintem asteptati la clinica...
Kora tu ce papi acum dupa ET?ti un anumit regim?sau papi tot ce poftesti??
sa va intreb ceva...pt ca am o pofta mare de dulce si pt ca zaharul nu ar fi tocmai indicat pe perioada stimularii,oare daca gatesc ceva dulce cu miere o fi bai?....m-am gindit sa fac halva,care este si f simplu de facut...cine vrea reteta sa-mi zica
ma duc sa ma intep si revin...pupicele tuturor

****zouzounaki de viitor zouzounaki mic si scump****
"Cat asculti de Dumnezeu, atat asculta si Dumnezeu de tine"
Parintele Arsenie Boca
www.hi5.com/friend/profile/displayProfile.do?userid=63737059" target="_blank">my page

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Tocmai m-am intors de la cabana. Sunt super obosita, dar trebuia sa va citesc.
Zouzou, stai excelent!
Anto, ti-am zis ca o sa mai apara Acum tin pumnii sa creasca frumos.
Kora, mie mi-au aparut cosuri pe fata si imi arata tare rau fata. Eu nu avusem niciodata ten acneic, dar in perioada aceea arata urat. Iar durerile premenstruale au fost si la mine incepand cu ziua 3-4 de la ET
Melutzica, eu zic sa faci hcg-ul.

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

LIANA,cuvintele sunt de prisos,imi pare tare rau
Melutzica
Fetelor mai stiti ceva de DanutaP ?????????
Pupici pt toate FIV-oasele.

Madalina
calea sigura a esecului este sa renunti...

Mergi la inceput