FIV in Ungaria 15

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adaca spune:

FETELOR AM O VESTE SPER SA VA BUCURATI PENTRU MINE SUNT GRAVIDUTA
NU IMI VINE SA CRED, SUNTEM IN AL 9-LEA CER SI EU SI INTREAGA FAMILIE.
LIANA ma rog pentru voi sa fiti bine. Nu te lasa. Nu mi-a venit sa cred cand am citit ca esti la spital. De la noi
ANDICU noul tau capitol cred ca m-a facut
PUSSI cum te simti? Eu vai de mine, greturi, stari de voma si ameteli. Trebuie sa-mi anunt dr. Voi sunteti ok?
TIA te astept sa-mi calci pe urme.
Ade, Dari siCai

AB Darius si Caius Gazele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Incredibil fetelor, dar Dumnezeu e ste sus si orice ne da de bine de rau tot El ne da putere sa trecem peste, si inviata suntem fii Lui dupa moarte ot al Lui vom fi.
Adaca , FELICITARI, sa ai o sarcian fara probleme .

DM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Liana
Adaca FELICITARI DIN INIMA!!!Celor doi cavaleri frumosi(tare imi plac, au parutul parca-i puf de bobocei) le lipseste o surioara pe masura de frumoasa, de care saaibe grija.Acum vedem ce va fi-cu cuculet sau floricica, sanatos sa fie!
Pupici tuturor fetelor, de la o prietenuta de la alt subiect, dar cu aceleasi vise!
KISSES


nu mor caii cand vor cainii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cenusareasa spune:

pussima bucur pentru Titi tai ca sunt puternici ,de-acuma te apropii de sfarsitul primului trimestru si va fi si mai bine.

adacafELICITARI DIN INIMA! eu nu prea stiu istoria ta,deci prima oara cu Chivu si a doua oara singurica? sunt sanse pentru noi fivoasele ca o sarcina sa ne repuna pe fagas normal?

Liana a doua oara o sa fie bine!DD o sa-si intoarca fata si la noi!

A feather can mould a stone if moved by the hand of love.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

ADACA FELICITARI! ITI DORESC O SARCINA USOARA SI LA TERMEN !
Pussi ma bucur ca sunteti bine! Si greturile au mai incetat?Ce a mai zis dr. Z? burtica
Gabita ce faci, n-ai mai scris.. Sper ca totul e in regula si ai inceput stimularea! Ne vedem la Szeged!

Azi am facut si eu in sfarsit injectiile cum trebuia, intr-adevar era f. simplu sa setezi doza! Va multumesc mult ca datorita voua am invatat!
Noi azi plecam si duminica seara vom fi la Szeged. Eu luni merg la clinica la primul echo din timpul stimularii.
O sa mai intram sa va spunem noutatile! Sa ne tineti pumnii!
Cornelia si eu va pupam pe toate cu drag!




Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:


ADACA FELICITARI!! SARCINA USOARA SI BB SANATOS!!




PUSSI 7 +

Cum cresc Titi Mici

Poze Cu Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Adacama bucur enorm pt. tine. Si sotul meu iti transimte toate cele bune! Ieri am vazut la clinica pozele cu Caius si Darius! Eu iti doresc o fetita!!Se vede ca DD e cu tine si o sa-ti dea un BB sanatos!! Sa ne povestesti de BB surorii tale!!M-ai facut fericita !!!
ioana, corneliava doresc drum bun!!! si sa va intoarceti amandoua!! Va tin pumnii!! Sa fie DD cu voi!!
cenusareselor sau cenusaricilor azi aveti o saptamana in burtica la mami Eu va doresc inca 37 de saptamani acolo!!
irlandezace faceti?? BB cum e??
magdase pare ca Dumnezeu e cu noi, ne asculta si face minuni!!Si saptamana asta sa au zim numai de - atatea vreau!!
mika

Ieri nu am vomitat deloc, aseara dupa perfuzie , am adormit..si mare surpriza..m-am trezit la 12:30 sa mananc! La Chivu nu mai merg, mi-a dat ultimele instrctiuni!! si il sun in fiecare luna! Am ramas cu utrogestan 6/zi pana la 12 sapt. , 3/ zi pana la 13 sapt. dupa care pauza! Elevit toata sarcina dar 1/2zile, magne b6 3/zi toata sarcina ..ca previne contractiile si vit. C pana incep sa mananc si termin cu vomitatul! El era foarte incantat de Titi mei!

va pupam pe toate!!un sfarsit de sapt. placut si pentr cine are nunti, botezuri..distractie placuta!!!



PUSSI 7 +

Cum cresc Titi Mici

Poze Cu Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Adacafelicitari din inima.


Pussi, bebe e bine, inca n-am fost la dr. si nici nu cred ca merg pana la 8 sapt. sau poate 6 ? Nu vreau sa-mi mai bage sonda aia sa-mi miste bebele. Vreau de data asta sa fie bine. Stiu ca sunt gravi, doar am testele pozitive, imi iau tratamentul prescris din Ro. si sper ca o sa fiu bine.Oricum acum degeaba merg la dr. ca tot nu vede nimic ca inca n-am 5 sapt.
Si de doua zile imi e rau , dar seara, nu prea pot manca, joi am dat la "broscute", am crezut ca-mi elimin si stomacul cu totul. Aseara a fost mai bine, dar nu prea am pofta de mancare , chiar daca iau vitamine. Si simt ca-mi e foame , dar cand ma gandesc la mancare mi se face rau.Dar nu-i nimic, suport orice, numai sa pot ajunge cu bine la finalul celor 9 luni si sa-mi pot tine bebele in brate si sa fim sanatosi.
Sanatate multa si tie.Si bebeilor, normal. Si sotului.

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nmirela71 spune:

Citesc ,plang si nu-mi vine sa cred, Liana Suna-ma daca vrei sa vorbim
Daria
Mirelus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Adaca, felicitari din toata inima! uite cum DD face minuni! numai bine, sarcina usoara si bebe sanatos! poate acum vine o fetita!
Pussi si Irlandeza, ma bucur ca sunteti bine! sa dea Domnul sa fiti la fel pana la nastere si puiutii sanatosi!
Cenusareasa, tin pumnii in continuare!
Ioana si Cornelia, drum bun si sa va intoarceti [gavi]!!!
Gabita, bafta multa ! da-ne vesti! tin pumnii sa revii la fel, !

Liana, ! nu zic nimic altceva decat: azi sunt terminata! fii tare, olteanco, noi suntem cu tine!

Azi iar ma pregatesc de nunta! sper sa rezist ca data trecuta! acum, sincer, nu-mi arde sa ma gandesc! o sa va mai pun poze!



Andicu 29+Filip Cristian
Poze noi cu burtica

Mergi la inceput