TOP AGENTII TURISM

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Ramonika poti sa nu te incurci cu agentiile din Iasi.... uita-te pe site-urile celor din Bucuresti si vorbeste cu ei pe e-mail/telefon, daca cadeti de acord toate actele se pot trimite prin fax/curier.... eu asa fac de fiecare data, prefer agentiile mari celor din orasele mai mici, care folesc tot aceleasi pachete dar isi mai adauga comision.

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ninutza13 spune:

Cu Globtrotter Travel a calatorit cineva?Am gasit niste oferte bune pentru Turcia...ma gandeam sa apelez la ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ankutzika spune:

De Ag. Balkan stie cineva ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabyb spune:

stie cineva ceva de agentia Iri Travel ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Anul asta plec in vacanta cu FAMILY TRAVEL.Patronul este un tip extraordinar de bine informat si amabil.
Sunt incantata de colaborarea cu ei.

Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

quote:
Originally posted by Ankutzika

De Ag. Balkan stie cineva ceva?



Da, am plecat cu Balkanair in ultimii doi ani + anul asta cand plecam acum, de 1 Mai.
Sunt ok si au preturi bune, dupa parerea mea. Noi am fost in Bulgaria la Nessebar in 2006 (unde a fost superb), si tot acolo mergem si acum de 1 Mai, iar anul trecut prin ei (ca sunt si parteneri Tez Tour) am mers in Turcia.
Per ansamblu, noi am fost foarte multumiti de ei.

pup you,

Caprioara, mami de Matei (07.01.2002) si in asteptare de Ilinca

"Omului ii trebuie un vis ca sa suporte realitatea." - Freud

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DANNIELLA spune:

Buna! De agentia JEKA stie cineva ceva? Am gasit niste oferte super tari pentru Bulgaria, pentru vara.....si as vrea sa stiu daca sunt seriosi.

[url=http://lilypie.com][/url]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nawel spune:

BUNA TUTUROR.
DANNIELLA,SI eu vreau sa plec in vara asta in Bulgaria,in statiunea NISIPURILE DE AUR.Am gasit o oferta buna tot la agentia Jeka,hotel Bolero,dar ,ca si tine,nu stiu prea multe despre ei.Mi-am adus aminte ca acum cativa ani,o cunostinta a plecat prin jeka in Grecia.Nu am fost interesata atunci sa intreb de agentie,dar persoana in cauza a fost f.incantata de sejur.De aici trag concluzia ca nu a avut nici o surpriza neplacuta.
Daca cumva mai afli ceva de agentie,anunta-ma si pe mine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi30 spune:

quote:
Originally posted by roxanaz

Ramonika poti sa nu te incurci cu agentiile din Iasi.... uita-te pe site-urile celor din Bucuresti si vorbeste cu ei pe e-mail/telefon, daca cadeti de acord toate actele se pot trimite prin fax/curier.... eu asa fac de fiecare data, prefer agentiile mari celor din orasele mai mici, care folesc tot aceleasi pachete dar isi mai adauga comision.

Roxana



Agentiile mai mici NU ar trebui sa isi adauge comision , vand pachetele la acelasi pret ca si touroperatorul care le cedeaza oricum comision.....
gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corianai spune:

Ce stiti despre Easy tour si Nefertiti-travel?

Mergi la inceput