TOP AGENTII TURISM

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AnaGN spune:

Eu va recomand vola.ro

Servicii excelente, preturi si mai excelente daca pot sa zis asa FFFF moderne serviciile. Mai ales pentru bilete de avion.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Stie cineva ceva de agentia Jeka Tour din Bucuresti?

Lora, mami de IUSTINA


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Candy spune:

Eu am fost anul trecut prin Jeka in Grecia, individual. Mi s-au parut de nota 10. Directorul agentiei, dl Negrila, ne-a sunat personal si ne-a facut recomandari cu privire la hoteluri, ne-a prezentat atat avantajele, cat si dezavantajele, fara sa incerce sa ne bage pe gat cel mai scump hotel... Am fost nevoiti sa schimbam rezervarea cu 10 zile inainte de plecare, nu ne-au perceput nici o penalizare si ne-au trimis noile vouchere pe cheltuiala lor prin Cargus, le-am primit la usa! (nu suntem din Bucuresti). Am fi vrut sa mergem si anul asta cu ei, dar din pacate nu au pachete cu avion pentru Bodrum, unde vrem noi sa mergem.

God, if I can't have what I want, let me want what I have.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns virgi spune:

Eu recomand "Tarom Tours", mai ales pentru cei care doriti sa plecati in excursii individuale.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Am fost de 2 ori, dar individual, deci dar cazare luata cu: Rezervare.ro (Day & Night) si Travel House. Super ok ambele, fara probleme.

Anul asta plec cu agentia Ideea tour, e mai noua, i-am descoperit la tragul de turism si mi-au dat o reducere promotionala de 7%. Sunt curioasa cum o sa fie, mai ales ca de data asta e cu avion tra-la-la. pe de alta parte ei nu sunt tur operator ci iau excursiile de la Ali Baba, asa ca practic totul e organizat de Ali Baba.



Poze cu Sarah si mami
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 si www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4
Varsta Sarah

Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina_ina2000 spune:

Buna seara!

noi am vrea sa luam bilete prin Tytan Travel din Bucuresti deoarece ei sunt singurii care ne-au facut confirmare pentru bilete in Sunny Beach.
Multumesc anticipat pentru orice referinta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Evy28 spune:

Recomand agentia Carpediem. Nota 10 +
www.carpediemtravel.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Candy spune:

O fi ALIBABA cel mai mare tour-operator pe Turcia, dar e prima si ultima data cand am apelat la ei!

Desi mi-am facut prin ei rezervarea in Bodrum, pachet cu avion ptr 3 pers. (la un pret aproape identic cu Kusadasi si alte cateva agentii), mie nu mi-a placut deloc modul in care am fost tratata. I-am contactat inca din luna februarie, mi s-a raspuns sec ca inca n-au tarifele, in aprilie idem, ma contacteaza ei... Vezi sa nu...Dupa aia n-au mai raspuns la nici un mail, pe motiv ca sunt tare aglomerati.
Ulterior am studiat hotelurile de 4* si m-am oprit la cateva, le-am scris din nou pe mail rugandu-i sa-mi faca cateva recomandari. Auziti raspuns: "Nu va putem recomanda decat hotelurile de 5*" (?!)
I-am contactat telefonic (se pare ca nu le prea au cu mailul). Nu stiau absolut nimic despre hotelurile cu pricina, asa ca nu mi-au facut nici o recomandare. Le-am spus cam ce dorinte am si cam ce buget - degeaba.
De cate ori sunam (nu sunt din Bucuresti) si ceream cu persona cu care vorbisem anterior, era ocupata, asa ca ma pasau altcuiva, cred ca am vorbit in total cu 4 agenti diferiti, de fiecare data o luam de la capat... Nici la o saptamana dupa ce am platit avansul nu mi-au dat confirmarea rezervarii. I-am sunat din nou, cu rugamintea de a schimba hotelul (repet: nu primisem confirmarea!). Tipa a inceput sa faca pe isterica: ce, daca nu eram hotarati, de ce am mai facut rezervarea, etc. Confirmarea venise de 3 zile, dar n-a apucat sa ma sune! Asta da scuza....

In concluzie... eu nu-i recomand nimanui. Chiar sunt curioasa, stie cineva cine e directorului agentiei din Buc.?

God, if I can't have what I want, let me want what I have.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

wow sunt extrem de surprinsa sa aud asa ceva de ei...li s-a dus renumele ca sunt ok si li s-o fi urcat la cap??? tare urat din partea lor! Candy imi pare rau de experienta voastra....sper sa fie ok pana la urma!

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe03 spune:

noi am facut rezervare prin agentia MAXI TOURISM, bucuresti, i-am contactat prin mail,si am primit raspuns tot pe mail in citeva ore, deoarece nu sunt din capitala, am preferat sa rezolv totul pe mail, mi-a trimis un contract,o factura pe fax, le-am semnat, am depus un avans in contul dat si am trimis totul pe fax la firma,asta in 2 zile, nu am primit pina acum nici o hirtie care sa confirme o rezervare, mi s-a confirmat doar pe mail ca rezervarea a fost facuta, urmand ca la plata integrala a sejurului sa-mi trimita prin prioripost voucerile

deoarece e prima data cind rezerv asa am oarece teama, oare asa se procedeaza? nu as vrea sa ma trezesc ca ajung la destinatie si nu am rezervare?
ce stiti de aceasta agentie? e ok, a mai rezervat cineva prin ei? le spune MAXI TURISM, dupa sait par ok
numai bine
nicol

Mergi la inceput