TOP AGENTII TURISM

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madairina spune:

Si eu am fost cu Agentia Patriot in Turcia Antalya si am fost foarte multumita. O recomand cu incredere.

Despre Agentia Victoria Tour din Braila stie cineva ceva????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nitzuc spune:

Buna,

va rog sa imi spuneti daca stiti ceva despre agentia Crystal Holidays din Sibiu? este de incredere? trebuie sa rezerv pt bulgaria pt 2 familii un sejur si daca dau gres

multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

Citat:
citat din mesajul lui nitzuc

Buna,

va rog sa imi spuneti daca stiti ceva despre agentia Crystal Holidays din Sibiu? este de incredere? trebuie sa rezerv pt bulgaria pt 2 familii un sejur si daca dau gres

multumesc

+11


despre agentie nu stiu nimic, insa iti pot recomanda cu cea mai mare incredere agentia rezervare.ro
eu imi cumpar sejururile de la ei de 4 ani (acesta ar fi al 5-lea), cu agentia am tinut legatura doar pe mail, plata am facut-o prin virament bancar, contractele si asigurarile mi le-au trimis cu posta.
eu sunt foarte multumita de serviciile acestei agentii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gurita1111 spune:

Noi am fost plecati cu agentia Bali Tour, unde la cazarea am fost asteptati de partenerii lor de acolo si indrumati catre camera, totul a fost f bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina03 spune:

Buna
am citit seitul asta si as vrea sa intreb daca cunoaste cineva pe VOLA.RO ,ptr ca am gasit aici bilete de avion la super pret si nu stiu ce sa fac ,ca aici in austria sunt preturile duble si nu stiu ce sa fac sa rezerv de la vola sau nu .
Astept sa imi dati si mie raspuns.
Multumesc!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danaionela spune:

Eu am mers cu vola si nu am avut probleme

Mergi la inceput