TOP AGENTII TURISM

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns loricica30 spune:

cei de la infoturism nu sunt o agentie, sunt doar un loc unde isi pun agentiile ofertele lor...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mama lia spune:

Feriti-va de firma AGATA TRAVEL

Am luat bilete anul acesta prin ei la Albena, hotel KALIAKRA si am platit bilet de 7 nopti ca sa stam la SUPERIOR, dar surpriza a fost sa fim cazati la STANDARD.....nu intru in detalii sa va spun diferentele....se pot vedea chiar pe site-ul hotelului....

ne-am dorit anume ca sa stam acolo, am luat si o alta perioada decat ne-am fi dorit....agitatie mare....iar cind am ajuns la fata locului si am vazut ca ne-au cazat in alta parte am inceput sa ne agitam iar, telefoane, vorbeste cei de la firma, cu managerul hotelului - care dadea din umeri si spunea ca pe el nu-l intereseaza, ca asa e reervarea la el, chiar daca pe voucherul meu era scris altceva....nu va spun cat stres, agitatie...si nu am rezolvat nimic......iar ajunsi acasa nu vrea sa imi dea banii inapoi pe diferenta de standard...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

Citat:
citat din mesajul lui loricica30

aaaa...si despre plaja.ro chiar nu stuie nimeeeni???/


noi am fost la costinesti acum 5 ani prin ei.am facut rezervarile direct de aici la vila viky.a fost foarte bine,un concediu reusit.

mamica fluturasului Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns theo_2004 spune:

TUI Thomson - cei mai tari din Europa. In Ro prin Mara

mami de theo
"o zi in care nu ai ras este o zi pierduta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danasonia spune:

fetele din bucuresti,stiti ceva despre agentia PAN EUROPEAN TRAVEL,au deja ofertele pt.Bulgaria,vara2010,eu am mers numai cu eurotravel tgv pana acum si n-as dori sa ma pacalesc .VA MULTUMESC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

eu recomand TravelBiz www.travelbiz.ro
iar pt bilete de avion www.flybiz.ro



Lilina & Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)
cum s-a nascut, site-ul
www.lilubiju.blogspot.com/" target="_blank">Lilu Biju

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrice75 spune:

Pai in general este bine sa apelezi la firmele mari de turism, dar am inteles ca fetele care lucreaza aici sunt platite asa de prost, muncite si jignite. Nu-i posibil asa ceva!!!Cica PERFECT TOUR are o groaza de plangeri din partea angajatilor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lara_c spune:

Noi in 90% din cazuri nu aplelam la agentii.Ne alegem singuri hotelul,zborul, etc.
In anumite situatii agentiile au anumite discount-uri si se merita.Dar in rest sincer, ce face o agentie puteti face si voi la fel de bine.

Agentia de care am fost foarte multumita pana acum este Thomas Cook (UK).Cand am apelat la ei , datorita discounturilor de care va vb mai sus am platit pt un sejur in Hawaii/Usa continent si Mexic cu &2500 mai putin decat daca organizam noi.Pt asta insa am platit cu un an inainte...Deci ei au avut un an la dispozitie sa tot organozeze...Dar atunci chiar s-a meritat.
In cele mai multe cazuri, insa e mai scump prin agentie.
De curand am fost in Bali, prin agentie era cu 20% mai scump si zborurile erau numai asa pe la... 3 dimineata.Am cautat in primul rand un hotel f bun si apoi zboruri rezonabile.Si am iesit si mai ieftin si am ajuns la o ora rezonabila.

Va sfatuiesc inainte de a aplea la agentii sa incercati voi sa gasiti hotel si zboruri convenabile si de abia apoi sa apelati la ei.

Errie's mummy

Hawaii MexicoUS*Europe_and US * Wedding * ErinnKendall*KUALA LUMPUR * Bangladesh_Singapore_Bali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crangutalil spune:

Agentia AAtravel din Bucuresti cum e, este serioasa?As vrea sa cumpar prin ei acum bilet pt la vara la mare in Bulgaria si mi-e frica sa nu ma trezesc ca n-am rezervare facuta la hotel sau mai stiu eu ce.Va multumesc pt opinii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrufl spune:

A fost cineva plecat prin plaja.ro? Cat sunt de seriosi?

Mergi la inceput