TOP AGENTII TURISM

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ioanaiub spune:

noi in ultimii ani am fost cu Paralela 45 si cu Eximtur si suntem foarte multumiti. Intr-un an am fost cu J'info Tour si am avut probleme, mergeam in Grecia si s-a stricat autocarul in Bulgaria, aproape de Sofia, de fapt era stricat de cand am plecat dar ne-=au ascuns asta, credeau ca v-a rezista pana in Halkidiki
de atunci ne ferim de J'info, oricat de tentante ar fi ofertele lor

noi suntem aici cu poze noi si filmulete
Mamica de www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52259" target="_blank">David Iulian (07.01.2005) si www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52271" target="_blank"> Mara Teodora (12.07.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

corinaplesa
Trimis la - 09/10/2008 : 20:49:44
--------------------------------------------------------------------------------

Sejur Antalya hotel Porto Bello in octombrie 2008 prin FAMILY TRAVEL Bucuresti, am fost multumiti de serviciile agentiei, prompti, amabili si am obtinut un pret bun: 1700 euro - toate taxele incluse, 3 adulti + 1 copil de 6 ani, 7 nopti, AI.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaela1171 spune:

MUNDO TRAVEL COMPANY - excelente servicii, fac traseuri personalizate; chiar daca te duci iin destinatii clasice, ei au nenumarate obiective inetite;

Touring - am fost multumita de servicii; cu ei am fost in Egipt, si de multe ori in Turcia;

Eurotravel - cam scumpi dar foarte bune servicii;



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaela1171 spune:

Scuze........ trasee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns barzamama spune:

Buna! Stie cineva ceva despre FLYNOVA? Vrem sa plecam cu copilul in Egipt si am gasit la aceasta agentie o oferta foarte buna pentru copii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa_ spune:

E apropape sfarsitul anului si am o datorie de onoare fata de o agentie de care am fost foarte multumiti si am tot zis ca trebuie sa scriu aici.

Geatravel se numeste. Este o agentie mica dar foarte atenta la detalii. Anul acesta am fost intr-o excursie foarte activa. Am vizitat 4 capitale europene (Londra, Berlin, Praga, Viena) in cam 10 zile. Pentru a ne planifica concediul am trimis un mail la cam toate agentiile din Bucuresti (cele mai cunoscute) cu o cerere de oferta. Si de la Geatravel am primit raspunsul cel mai complet. Si cu hotel si cu avion si cu tren. Foarte documentata si cu sugestii pentru traseu. Daca celelalte agentii ne dadeau doar niste avioane dus si intors, ei ne-au si recomandat pe unde sa mergem, ne-au facut rezervari (inclusiv de tren si metrou) si s-au ocupat de tot, au fost 4 hoteluri, 3 avioane si 2 trenuri.
Foarte multumiti am fost de ei (in special de Georgiana) si recomand aceasta agentie oricui vrea sa calatoreasca in afara tarii cu o agentie serioasa si foarte preocupata de satisfactia turistului.
Stiu ca suna a reclama dar noi chiar am fost foarte multumiti de ei si am recomandat-o si altor persoane care nu au fost nici ele dezamagite.

Daca aveti intrebari..

Sarbatori fericite si un an nou plin de excursii in locuri minunate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

De agentia GIRAMONDO ToUR stie cineva ceva? Am primit oferte ptr Bulgaria si au preturile cele mai bune.

Roxana,de Calin(9.11.2006),Ana-Maria(4.02.02)siOana(21.07.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

A plecat cineva in vacanta cu Laguna Tour????????

Cecilia si Cristian Matei(07.09.2007)

poze noi

asa crestem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ruxandra34 spune:

Citat:
citat din mesajul lui barzamama

Buna! Stie cineva ceva despre FLYNOVA? Vrem sa plecam cu copilul in Egipt si am gasit la aceasta agentie o oferta foarte buna pentru copii.

Da, am fost noi cu ea si e de incredere, nu vand direct, ci doar prin agentii revanzatoare. Am luat bilet prin Aqua Travel ( aquatravel.ro ) cu Flynova si totul a fost ok (Hurghada - Egipt).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ruxandra34 spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxanaz

corinaplesa
Trimis la - 09/10/2008 : 20:49:44
--------------------------------------------------------------------------------

Sejur Antalya hotel Porto Bello in octombrie 2008 prin FAMILY TRAVEL Bucuresti, am fost multumiti de serviciile agentiei, prompti, amabili si am obtinut un pret bun: 1700 euro - toate taxele incluse, 3 adulti + 1 copil de 6 ani, 7 nopti, AI.

Am fost si eu odata prin ei, mi-a rezolvat sejurul in Antalia un baiat de la ei, Mihai Bogdan, foarte amabil!

Mergi la inceput