Copiii din 2002 (33)

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

Salut tuturor!
Nico, eu am primit stafeta, sotul s-a pus pe cautat instructorul pe care il vrem, numai ca e cam greu de gasit, dar cum se face iulie am zis ca gata, ma apuc de scoala ca... nu se mai poate! Asa ca e cazul sa preiei si tu stafeta, model ti-am dat!
Cornelia, super medalie, bine ca nu a vazut-o George ca ii trebuia si lui!
Katty, te inteleg perfect, stiu prin ce am trecut anul trecut, cand sam facut varza concediul ca sa stam cu el, la tara erau ai mei in campanie agricola si nu prea au reusit. Anul asta va sta cu mine, desi este o gradi particulara deschisa la noi, poate il duc acolo macar 1 luna. Spor la gasit solutii!
Cristina22, George nu cred ca vrea biberon, vad ca nu zice nimic, ma ajuta in schimb cu ce ii cer. Insa m-a intrebat azi de ce nu ii mai dau lapte de la tzitzi lui Gabi!
Karina, saru mana de ideea cu ceaiul de cimbrisor. La noi eu tusesc si ma simt rau, restul vad ca au scapat, insa mi-e teama de Gabi, sa nu ii dau si ei ceva microb!
Am ras dimineata de George, care m-a intrebat de ce nu are Gabi dinti, i-am explicat eu ca e bebe si asa era si el, iar raspunsul lui a venit fulger: "ba nuuuu, ii are rupti!"
Va pup, sa aveti o zi buna, aici e racoare si sta sa ploua... poate nu va ploua, as vrea sa mai ies cu micuta!
Numai bine, Elena

Elena - mami de www.babiesonline.com/babies/g/gabrielacapraru/" target="_blank">Gabriela (12.04.2007) si www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC" target="_blank">George (6.09.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Dragi mamici, poftiti la cap. 34 !


Moderatorii pot sa inchida acest subiect.



Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
Diabet zaharat la copii, Copii din 2002, Copii capricorn

Mergi la inceput