Ai nostri, ca brazii! ian-feb2005 ( 44)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ubi spune:

Liviana - La multi ani! cu intarziere dar mai bine mai tarziu decat niciodata.
Monalac - sanatate lui Cris. Ne-a iesit si noua a doua maseluta si vreo 2 zile a avut gingiile umflate si rosii. Doamne, mai avem 2 si sper sa scapam.
Oana - casa de piatra. Sa fiti sanatosi si sa va bucurati de Seb.

www.ubi.ro
http://pg.photos.yahoo.com/ph/criszaman/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

ce poze frumoase!!!!cine e baietelul cu camasa in patratele?ca seamana cu crisul meu.ar fi fost frumos sa scrieti si numele,sa va cunosc si eu,macar virtual.poate o sa reusim si noi sa venim!anunt cu surle si trambite ca de 4 zile am scapat de suzeta!repede si fara plansete!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georges14 spune:

Si noi ne-am simtit foarte bine, m-am abtinut sa nu plang cand am plecat si toata seara am vorbit numai despre voi. Multumesc pt urari la toate fetele, dar noi ne casatorim pe 9 iunie, in Franta. Asta ca toate ati inteles gresit. Oricum, va multumesc. O sa pun si eu poze cand ajung acasa. Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

A fost super in parc! Ma bucur ca ne-am intilnit in numar asa mare .

Oana & George, drum bun, mi-a parut foarte bine ca ne-am cunoscut!


Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005)

Poze la http://pg.photos.yahoo.com/ph/seirimie/my_photos

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.point.ro/

Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georges14 spune:

Multumim Simona!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Oana, ma bucur mult ca te-am cunoscut. Seb este un scump. Imi place mult ca zambeste, si sa stii ca are rasul tau, chiar daca seamana cu George.

Abia astept sa pui si tu poze.




Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Am salvat si eu cateva poze, Kris tu nu le-ai pus!

Monalac, cu camasuta in patratele roz e Vladut al meu! Nu-l mai tin minte pe Cris sa vad daca seamana, pune cateva poze! Felicitari ca ati scapat de suzi!

Oana, asteptam si pozele voastre! Si eu intelesesem ca deja v-ati casatorit. Casa de piatra si drum bun, asteptam vesti de la voi!

Si eu i-am admirat pe copilasi, sunt niste scumpi live!
Ne uitam acum la poze si Vlad l-a recunoscut bineinteles pe Rayan, Bianca si pe Rebecca !

Leta, multumim pt. ca ne-ai adus acasa, Vlad a cazut frant!

Noi ieri am fost la tara, a fost f. frumos, mai nasol cu timpul ca era innorat si batea putin vantul.

Oana si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Poze cu Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coraly spune:

Fetelor am vazut pozele. Sunt foarte frumoase! Copiii sunt superbi, desi au fost vreo 2-3 pe care nu stiu de ce mamica sa-i leg
Ar fi bine sa scrieti pe ei:) Imi plac mult pozele in care se tin de manute.

Bubu, eu cred ca Crisul lui Monalac e cretulin, eu am crezut ca al ei e in poze. Cred ca il confunda cu baietelul blond si cret. Sau ma insel?

Oana, felicitari pentru nunta! Multa fericire si casa de piatra!
A noastra a fost pe 10 iunie

Monalac, sa stii ca si noi am avut mai demult o chestie cu afte in gura, eu am zis ca-i stomatita, si febra, doctorita de la garda ca e angina - si ne-a dat antibiotic... pana la urma a trecut dar 3-4 zile a mancat numai cu plansete si pasat fin ca bebelusii, desi avea 1,8 luni parca.

Liviana, La multi ani cu intarziere! Mie tot timpul mi se pare ca Matei seamana cu taica-so, asa e?

Coraly si Sergiu (3 ian 2005)

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PatriciaArdeleanu spune:

Multumim pentru poze, sint f frumoase! a fost o intilnire pe cinste!

Patricia si Rebecca (05.02.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

Ubi, Coraly, multumesc!
OanaCretu, si eu ma bucur ca te-am cunoscut pe tine, George si Seb. Sunteti o familie f frumoasa! Drum bun catre casuta voastra din Franta!
Ubi, nu fii suparata, eu cred ca ne vom mai intalni in gasca mare, chiar daca e mai greu cu copiii.
Si eu m-am simtit bine sa fiu alaturi de voi si sa va admir copiii, insa pt tati de Matei a fost cam greu. Ce sa mai comentez, stiu ca Matei e atipic, Gica contra si extrem de dinamic.
Coraly, Matei seamana cu tati doar la culori. Eu as zice ca la forme seamana cu mine si la dinamism cu cei din familia mea (deci si cu mine ).
Shobo, pacat ca nu ai venit si tu la intalnire. Mi-ar fi placut sa te vad impreuna cu Codrin.

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si 35s cu baby-boy2

Mergi la inceput