terapeut pt adulti in Timisoara

terapeut pt adulti in Timisoara | Autor: crisseis

Link direct la acest mesaj

Va rog, am nevoie sa vorbesc cu un terapeut(psiholog)pentru adulti, in Timisoara.Cine imi poate da o sugestie unde sa caut?Poate un nume sau un nr de telefon, multumesc.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

http://www.medicalinfo.ro/

e un site cu medici/cabinete din Timisoara.
eu am gasit rezolvare la una din probleme noastre cu un medic de pe acest site insa nu de specialitate psihologie. sper sa te ajute.


Mariaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudiakb spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisseis spune:

Claudiakb, te rog,cere un nr de telefon sa pot lua legatura cu el.
Uite, iti las adresa mea de mail : cristina_gina_05@yahoo.com (imi lasi acolo numarul, am mare nevoie sa discut cu cineva si nu ma vreau pe mana vreunui amator).Daca spui ca e bun profesionist, e ce-mi trebuie.
Multumesc anticipat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisseis spune:

Claudiakb, te rog,cere un nr de telefon sa pot lua legatura cu el.
Uite, iti las adresa mea de mail : cristina_gina_05@yahoo.com (imi lasi acolo numarul, am mare nevoie sa discut cu cineva si nu ma vreau pe mana vreunui amator).Daca spui ca e bun profesionist, e ce-mi trebuie.
Multumesc anticipat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudiakb spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ara_kis spune:

Claudia, imi trimiti si mie in e-mail date despre psihoterapeut????
Iti multumesc,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

te rog, daca se poate vreau si eu numele psihoterapeutului, inainte sa o iau si mai pe aratura decat deja am luat-o

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela03 spune:

Sper ca ati primit datele despre psihoterapeutul din Timisoara si ca v-au fost de folos. Imi cer scuze ca n-am raspuns imediat, nu am putut, dar am cerut altcuiva sa va trimita datele cerute. Ii multumesc persoanei respective si sper sa mai aud de ea (imi lipseste).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Atentie pe mana cui mergeti! Exista o persoana pe acest forum (din TM) care se da in mod fals terapeut, desi are un stol considerabil la mansarda.

Just a friendly warning

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela03 spune:

Ne-ar prinde bine niste indicii. Poate fi cautat in Registrul Psihoterapeutilor din Timisoara.
Am fost si eu naiva si-am acceptat ajutorul unei "terapeute" care lucra pe cont propriu, desi fata era doar o absolventa de psihologie care se credea grozava- au fost timp si bani aruncati pe fereastra.
Stiu ca psihoterapeutii fac un curs special care dureaza 4 ani - primii 2 sunt pentru indepartarea stolului lor (dezvoltare personala), iar in urmatorii 2 invata meserie.Asta pe langa facultatea de psihologie. Si trebuie sa fie in registru.

Mergi la inceput