Bucurii de sept-oct 2006 (60)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ramomar spune:

Mirabela, ce mult imi place David. E tare smecher la birou cu cravata si cu bani

alexutza, xandrutza, cristina
Cristina, si Patri mai plangea cand avea vreo 2-3luni la culcare, dar de atunci pana acum nu prea am avut treaba.
Acum doarme de la 9,30 si eu tot astept sa se trezeasca sa-i dau mancare.
Gety, cum de ai trimis atatea mesaje cu acelasi continut?


***************************************************
mami fericita de PATRICIA MARIA (06.09.2006)
***************************************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicole2005 spune:

mai voi nu v-ati prins care e treaba? Gety trimite de mai multe ori mesajul pentru stelute vrea mai repede la 2000

nicol
mami de puiut dulce ANTONIO 26 septembrie 2006

www.totsites.com/tot/puiantonio" target="_blank"> Antonio's site


piscotel





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Daca tzipa si ai vostri, o las sa tzipe si pe Maria. Cat despre manifestarile din timpul eruptiei dintisorilor, sa nu fie Maria ca o apa linistita pana atunci si cand o sa vie si momentul respectiv sa-mi faca o galagie, de sa nu ma vad.

GETY, MAMICA DE MARIA DIANA- 9 octombrie 2006
POZE MARIA DIANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

Nicole - deci asa cu Gety a noastra...dar oare vrea azi sa ajunga la 4 stelute????

Mamica fericita de GABRIEL (30.09.2006)
PRINTZUL

Pupici si bebici sanatosi si mancaciosi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

Gety recunoaste ca "te-ai cinstit" de dimineata, ca, de, e ziua ta... te intelegem

Scuze xandrutza, era sa uit, am vazut Narcisa cea frumoasa cu ochii ei superbi.


Mirabela, mamica fericita de David Stefan (21.09.2006),
www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank"> site-ul nostru si povestea nasterii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Mai, voi radeti de mine...
Apropo de baut, ultima oara cand am fost la tata ne-a dat o tuica de cazan, facuta de el, indulcita cu sirop si ala natural. Dupa prima inghititura m-a apucat sughitul de nu ma puteam opri.


GETY, MAMICA DE MARIA DIANA- 9 octombrie 2006
POZE MARIA DIANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramomar spune:

avem si noi aici poze noi

***************************************************
mami fericita de PATRICIA MARIA (06.09.2006)
***************************************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Ramomar, citeste raspunsul de deasupra mesajului tau. Nu asta ultimul, anteriorul.
Cat e gluma-i panarama, dar azi merg la vaccineala cu Maria. La 2 si 4 luni n-a avut nik, dar azi o asteapta 2 intepaturi si unul pe guritza daca nu ma-nsel. In total: 3.
Merg la ea, ca lalaie singura in camera cealalta.


GETY, MAMICA DE MARIA DIANA- 9 octombrie 2006
POZE MARIA DIANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sephora spune:

Va pup fetelor

Si la mine merce foarte naspa DC-ul

Monique io m-a uit dupa fete ca mi-am dorit fata si mi-s tare dragi,pe asta cred ca am sa-l tin oricum pana la 30 ani acasa,vai ce soacra am sa fiu....si io care ziceam ca n-o sa fiu asa.
Gety Da toata ziua mai scoate una noua si cu tipatul la fel,il duc pe strada si el tipa de se intoarce lumea sa vada daca-l omor
La multi ani fericiti alaturi de cei dragi.
Adriana bine ca v-ati mai linistit,eu am fost la Ulmeanu ptr eco si citire,daca te pot ajuta cu ceva (am o prietena care lucreaza la receptie la Medsana si pot s-o intreb de dr bun de acolo si sa-ti faca si programare mai repede)
Mirabela super tare David
Vazut toate pozele de bebei scumpi.
Puturuca adevarul ca-mi suna mai bine,dar a trecut pastele asa ca pana la anu sa astepti,mielul n-are rost asa ca m-a conformez.
Ozana n-am primit raspuns....

Noi suntem bine,durerile de dinti ne omoara,azi-noapte iar ne-am sculat de 5 ori dar in urlete de durere,nici la titi nu s-a potolit,i-am dat cu cremuta si a trecut,azi de dimineata la fel i-am dat 2,5 ml de Calpol.Nu stiu ce o sa m-a fac cu el in masina cand plecam,nu-i place de loc si sunt numai 4 ore de drum,cred ca o sa inebunesc pana acolo.


Io mami de Matteo

Cosi Cresco

www.totsites.com/tot/matteomio " target="_blank">Ho anche Sito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sephora spune:

La multi ani Bucuriilor nascute intr-o zi de 23 si tuturor celor care asi sarbatoresc onomastica azi.

Io mami de Matteo

Cosi Cresco

www.totsites.com/tot/matteomio " target="_blank">Ho anche Sito

Mergi la inceput