Bazar pt ALEX (16)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Am depus azi in cont 35 ron.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze 1, poze 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Fetele cu confirmarea banutilor...am ceva probleme cu softul celor de la e-bcr si momentan nu pot vizualiza extrasele de cont. Cum se rezolva probleme va confirm intrarea banutilor in cont. Multumesc frumos pt intelegere!


Mihaela ,Robert Andrei20.01.2007 si Alexia- Maria26.08.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Roandre, nu-i nici o problema, ne confirmi cand se poate.

Ana, am primit azi coletul, foarte frumoase hainutele!


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze 1, poze 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_miti spune:

Ma bucr mult Alina ca iti plac. Sa le purtati cu placere!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037&whichpage=1" target="_blank">Bazar umanitar Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lya spune:

Licitez :
693. Camasa cu maneca scurta in carouri , baieti, marimea 8( nu stiu exact corespondentul) merge foarte bine la 9-18 luni, culaore alb cu verde. (ana_miti) Pret: 10 ron
700. Maieuri din bumbac, culori galben, portocaliu si albastru, stare foarte buna, merg la 12 luni. (ana_miti) Pret: 3 ron buc
Si
695. Camasa bumbac cu maneca lunga, culoare portocali, marimea 86( merge foarte bine la 12-24 luni), stare foarte buna. (ana_miti) Pret : 10 ron

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinush spune:

Ana azi am ridicat si eu costmasul si deja l-am probat in parc E mumos rau



Adinush cu Ayleen-Alexandra *09.01.2007*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biluta28 spune:

Fetele vreau sa va anunt ca nu pot sa ma intalnesc cu mcm sa iau pantalonasi din cauza unor probleme de sanatate, eu i-am dat adresa mea daca vrea ea sau alcineva sa-i puna la posta daca nu asta e nu-i problema ii puteti pune la loc in bazar si bani platiti sa-i considerati donatie.

O zi buna!

Mihaela - 33 ani- sagetator Ana 7 ani juma - Edi 2 ani si 8 luni

http://community.webshots.com/user/biluta28

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

quote:
Originally posted by Lya

Licitez :
693. Camasa cu maneca scurta in carouri , baieti, marimea 8( nu stiu exact corespondentul) merge foarte bine la 9-18 luni, culaore alb cu verde. (ana_miti) Pret: 10 ron
700. Maieuri din bumbac, culori galben, portocaliu si albastru, stare foarte buna, merg la 12 luni. (ana_miti) Pret: 3 ron buc
Si
695. Camasa bumbac cu maneca lunga, culoare portocali, marimea 86( merge foarte bine la 12-24 luni), stare foarte buna. (ana_miti) Pret : 10 ron


Lya, ai licitat toate cele 3 maieuri la pretul de 9 RON toate sau vrei doar o bucata?

mami de www.snugglepie.com/ezb/317544.png" target="_blank">Ruty&Erikutz




Mihaela ,Robert Andrei20.01.2007 si Alexia- Maria26.08.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lya spune:

quote:
Originally posted by roandre

quote:
Originally posted by Lya

Licitez :
693. Camasa cu maneca scurta in carouri , baieti, marimea 8( nu stiu exact corespondentul) merge foarte bine la 9-18 luni, culaore alb cu verde. (ana_miti) Pret: 10 ron
700. Maieuri din bumbac, culori galben, portocaliu si albastru, stare foarte buna, merg la 12 luni. (ana_miti) Pret: 3 ron buc
Si
695. Camasa bumbac cu maneca lunga, culoare portocali, marimea 86( merge foarte bine la 12-24 luni), stare foarte buna. (ana_miti) Pret : 10 ron


Lya, ai licitat toate cele 3 maieuri la pretul de 9 RON toate sau vrei doar o bucata?








Mihaela ,Robert Andrei20.01.2007 si Alexia- Maria26.08.2004




Toate la 10 ron sa fie suma rotunda.Azi sau cel tarziu maine depun 30 ron la banca.O sa anunt cand i-am pus.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Azi am primit 15 RON de la adinush!

Lya, ok...toate 3 sunt ale tale!

Fetelor cu confirmarea banutilor...cei de la bcr schimba platforma e-bcr si va mai dura putin pana va putea fi operationala asa ca voi mai intarzia cu confirmarea banutilor (dar sunt convinsa ca toti au intrat in cont). Astept sa ma sune ei cand voi putea sa iau noua platforma.



Mihaela ,Robert Andrei20.01.2007 si Alexia- Maria26.08.2004

Mergi la inceput