Nunta in Iasi (22)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lgireada spune:

Ei, ne organizam pe baricade atunci.
Eu am avut ocazia sa o cunosc pe Ramo, Ralu si Oana personal. Le aduc cu mine, nu ma las!
Nusha si Cris n-am reusit inca... dar mereu e o ocazie. Si adevar graiesti Nusha, tre' sa ne molipseasca Cris cu bb!
De altfel mai stiu cateva mamici de la prieteni din Iasi.

Liliana
http://new.photos.yahoo.com/lgireada/albums

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

lili sa inteleg ca ai inceput sa te gandesti la proiect??

io o stiu pe kriss darria enderbaby si oana ca au fost si ele la nunta mea ...restu ne vedem pe 2


edit:kriss asteptam vesti de la eco..d.ar n-are ce sa nu fie bine

INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Darria spune:

Cristina: bafta la eco, o sa fie bine. Doamne Doamne are grija de bebei
Lili: am crezut ca nu o sa faci a doua strigare Dupa cum bine stii de anul trecut altcineva imi face programul si abia dupa ce o sa mai creasca o sa fiu libera. Imi pare rau ca nu o sa va intalnesc acum. Ramane pe viitor.
Dstractie placuta fetelor.
Pt. toate fetele, foste si viitoare miresici:
nu dau nume fiindca la cat sunt de zapacita acum e posibil sa omit pe cineva
Leah: nu te descuraja. Nunta o faceti pt. voi doi si nu pt. invitati. Asa este, nu multi apreciaza efortul tau. Voi sa fiti fericiti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lgireada spune:

Daria, noi te asteptam cu pitica cu tot! Mai sunt doar cateva zile si puiuta face un an, astfel incat poti sa zici ca iesiti la plimabre intre fete.
Desigur, imi face placere sa te vad (ca noi nu ne stim personal), dar daca nu se poate inteleg. Eu am sa mai fac strigari. Sper totusi sa reusesc sa urnesc lumea din casa.
La nunta mea a fost Ralu si Oana. Si de amandoua mi-e cumplit de dor. Lizuca nu se pune, ca pe ea o stiam de mai multa vreme.

edit ca uitasi sa zic de proiect. Ma gandesc la bb, cred ca toate ne gandim. Dar anul acesta e imposibil din motive de prezenta a sotului langa mine si invers.

Liliana
http://new.photos.yahoo.com/lgireada/albums

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

pai mai lili dar cu ce v-ati ocupat cat ai fost la el in finlanda???

poti sa-i mai faci o vizita mai la vara asa

darria eu te inteleg perfect ca stiu de la sora mea care-i faza cu bb si ingrid are deja 1an si 5lunieste domnisoara deja isi alege singura hainutele cu care vrea sa fie imbracata, are gentutza ei cand iese afara , vrea codite,are si un baietel preferat in parc...eiii ce sa-ti mai zic...cred ca stii si tu

pupici bblinei andreia


INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Darria spune:

Nusha: noi inca nu am ajuns aici, suntem la fitze de bebel mai mic dar urmeaza in curand si atunci ............ vine razbelul
Multa sanatate nepotelei dar si tie si cat mai multe poznicele
Cat despre bebelul Lilianei, eu cred ca i-a spus mamicutzei ca o lasa sa finalizeze studiile si apoi vine, ca sa nu-i dea prea mult de lucru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lgireada spune:

He he, dar ce vb voi aici ...
Eu anul trecut mi-am pus o dorinta si m-am rugat mult pt ea: sa am un bb, dar sa nu vina acum, ci atunci cand crede Dumnezeu ca voi fi pregatita in totalitate: financiar, afectiv, etc.
Dar cand apare va anunt cu siguranta!

Liliana
http://new.photos.yahoo.com/lgireada/albums

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Suntem bine sanatosi..dar supriza deocamdata in ce priv. sexul!
pupici!



Vine bebe
Burtik
Cristina17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Darria spune:

Cristina: iti doresc sa nu fii tinuta mult timp in suspans pe noi ne-a tinut pana la 30 saptam. cand nu a mai avut incotro Oricum cel mai important este ca sunteti sanatosi Sarcina usoara in continuare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

krissma bucur tare mult ca bb e bine...nici nu avea cum sa nu fie

mai putin conteaza cand vei afla ce e


INGRID

Mergi la inceput