ENDOMETRIOZA nu ne va impiedica sa avem un bebe-10

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Zenobia spune:

Gabitu, de simtit nu simt nimic, nici nu stiu ce ar trebui sa simt, ca este pentru intarirea imunitatii. Oricum, nu ma mai simt rau deloc, asta e clar. Nu stiu daca e de la ele, dar e ok. Sa vedem, trebuie sa ma duc din nou pe 2 mai.

www.margento.ro" target="_blank">Zenobia
Barzoiul buclucas,
Poze1,
Poze2



...iar porcii aduceau a oameni si oamenii a porci, ca nu mai stiai care e care.-> Ferma Animalelor[/i]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori79 spune:

Hai hello!
Tocmai am venit de la Giulesti. A ramas sa-mi faca IAS maine dimineata, ca nu mis e sparsesera foliculii. Dar nu imi pare rau ca am niste foliculi babani... Ia priviti aici recolta: endometru 11,7mm, ovar dr. folicul 22,8mm si ovar stang folicul 16mm.Ce ziceti? Eu zic ca e super bine. Am facut pregnylul si maine dimineata la 8 suntem la Giulesti pentru inseminare. Am ceva sperante sa stiti. Oricum, daca nu iese nici de data asta, am vorbit cu dr. Marinescu si o sa fac o pauza si apoila inceputul lui iulie fac o laparoscopie, asta e. E cel mai bun lucru. Dupa care, voi incerca sa raman pe teren curat, poate chiar o sa fac o IAS la primul ciclu dupa laparo, poate am mai mult noroc. Dar vom vedea... poate am noroc luna asta...
Legat de intalnire, eu pot veni, numai sa-mi spuneti unde. Stiu ca la restaurant la Ioana, dar nu stiu unde este, imi spuneti si mie??? Abia astept sa ne vedem face to face.
Liliana, ne gandim la tine.

Va pup.

fori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Flori bafta multa maine. Super productia pe total, endometru si foliculi. Iti tin pumnii.
Liliana nici o veste?
Zeno este bine ca nu iti mai este rau. Asta da veste. Multa bafta in continuare.
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Boo spune:

Eu cu ceaiurile nu prea stau nicicum, ca nu am mai baut . Beau doar ceai verde si am mai baut de Napraznic, doar ca mi-a zis Lucia ca sa beau dupa ovulatie asa ca mai astept cateva zile. In rest doar multivitamine, fier si Acifol. Si am mai baut un gel de la Forever living, dar care e oribil la gust si de abia astept sa-l termin ca imi vina sa de fiecare data cand il beau.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Boo nu-i nimik. Este bun si ceaiul verde si naprasnicul, din ce am auzit. Si eu iau multivitamine, Elevit. Am citit ca sunt foarte bune pentru cele ce doresc sa devina mamici.
Pupici


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu_t spune:

Nici o veste de la LilianaFi????
sa stiti ca va citesc, dar nebunia de la serviciu nu-mi permite sa ma intind la povesti.
va pup pe toate
Ioana, inteleg ca ne revedem curand? abia astept

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Liliana eu tin pumnii... E de bine? Haide scrie ceva sa stim si noi ce este cu tine. Ma rog sa fie bine.
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zenobia spune:

Liliana, si eu astept si ma gandesc la tine!

www.margento.ro" target="_blank">Zenobia
Barzoiul buclucas
Poze1
Poze2



...iar porcii aduceau a oameni si oamenii a porci, ca nu mai stiai care e care.-> Ferma Animalelor[/i]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Boo spune:

Eu iau multivitamine normale, de le ia tot omul. La farmacie cand am intrebat de Elevit mi s-a spus ca e pentru gravide, doar vitaminele de care e nevoie pe perioada sarcinii, in doze speciale ca sa nu afecteze bebele. Am zis ca atata timp cat nu sunt gravida pot sa iau din astea, mai ales ca au toate vitaminele.

Liliana uite asa suntem toate si asteptam o veste de la tine


Si ca veni vorba, Luciaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa unde esti ?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilianaFi spune:

.....acum m-au sunat de la centru.....rezultat negativ...

Mergi la inceput