ENDOMETRIOZA nu ne va impiedica sa avem un bebe-10

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Liliana multumesc.Distractie placuta!


nu mor caii cand vor cainii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori79 spune:

Buna fetele!
Dispare omul doua-trei zile si se trezeste cu un capitol nou! Bravo voua, ati fost active.
LilianaFi iti tin pumnii mine sa fie cu ochisori. Abia astept ziua de maine. Nu numai din punctul asta de vedere, dar am si eu programare la Giulesti pentru o IAS si am emotii (again). Sper sa fie bine. Mai intai trebuie sa ma vada pe mine dr. Marinescu si dupa aia sa sa-si dea verdictul daca o facem sau nu, dar avand in vedere ca maine sunt Z14, cred ca o sa facem inseminarea. Mai mult ca sigur. Bine ca sotul e in concediu si poate sa stea mai mult, ca altfel nu stiu ce faceam. Sa-mi tineti pumnii fetelor sa fie bine si sa scap de laporoscopie la vara. Poate am noroc si raman de data asta.
Va pup pe toate si vorbim maine.
Voi ce ati facut? Ati reusit sa va intalniti vineri, ca am intrat pe DC sa va urmaresc asa din umbra si am prins o discutie depre intalneli. Data viitoare vreau si eu... please!!!
Lucialu, Ioana, Boo, Alina_Alex, Adelamaria, LilianaFi, ... si restul Jubica, RaluT, Geo30 si iertati-ma pe care am uitat, deh, batranetile...

fori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori79 spune:

Tocmai am vazut pozele de la intalnirea de vineri. Amely, iubita, esti suuuuper simpatica cu burtica ta. Delicioasa!!!
Daca stabiliti o intalnire saptamana viitoare, contati si pe mine. Vin negresit! Numai sa fie seara, pe la 6-7. De-abia astept!

Pupici


fori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilianaFi spune:

Flori...multumesc mult si multa bafta si tie miine....eu deja ieri noapte nu prea am dormit de emotii...in seara asta mai vedem....si miine...sa speram numai bine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori79 spune:

Lasa, Liliana, ca maine scapi de griji. O sa vezi ca o sa fie bine. Sunt sigura ca pana la urma rugaciunile noastre vor fi ascultate. Multa bafta!


fori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Boo spune:

IUPIIIIIIIIIII subiect nou de umplut !!!! Ioana

Eu m-am intors acum acasa, am cam disparut dupa cum ati vazut ca magaru' in ceata. Am fost la Snagov in we si am zacut la soare. Azi mai putin ca a fost innorat, azi doar am zacut.

Ralu si eu sunt fan alergari si am fost si eu la un maraton cu stafeta evident. Tu la care ai fost ? Eu la DHL anul trecut in vara. Mi-am mai revenit dupa ziua de vineri asa ca maine incepe marea aventura, cura de slabire si sport.

Liliana, Lucia, Gabitu tin pumnii stransi de tot.

va pupic pe toate si noapte buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu_t spune:

hai ma Boo, tot la DHL am fost si io, da acum 2 ani(am luat medalia de bronz la echipe mixte) si anul trecut n-am mai putut merge ca mi s-a stricat subit genunchiul in timp ca ma antrenam cu foc. si era in perioada in care sotul meu isi rupsese si meniscul si ligamentul incrucisat de radea medicul de noi, intreba daca suntem contagiosi
oricum, din echipa de acum 2 ani, doar 2 au putut merge anul trecut, restul au avut toti probleme, ne-o fi blestemat careva
la ce categorie ati participat? si pe ce bucata de traseu ai alergat?
eu am avut-o pe cea intre cabana (nu mai tin minte cum ii zice) si rasnov, desi usor ca era plan drept, a fost un soare ingrozitor, si nici un metru de umbra, am innebunit.
iaca poze
http://good-times.webshots.com/album/558307041CdPTmG
pupici pentru restul fetelor dragi, ma scuzati pentru conversatiile off topic
ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Buna fetelor!
LilianaFi tin pumnii stransi pentru maine si abia astept rezultatul, ma rog si eu sa fie cel dorit si sa fii o viitoare mamica fericita!...Hai Liliana....
Flori79 i-ti tin pumnii si tie iubita, sa faci inseminarea si sa fie cu ochisori de data asta!!
Adelamaria somonroasa!
Boo, Gabitu, Zenobia, Alexia28, Lucialu, Ralu_t, Jubica, Alinaalex,.....va pup pe toate....

...cu drag Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Haideti la ceai ...
'Neata ce-mi vazura ochisoriii...? Pleaca si omu' in WE si voi umpleti un capitol si incepeti altul...?
Ioana multumim pentru noul capitol
Liliana bafta multa azi. Sa fie cu mult, mult, mult nororc.
Lucialu bafta si tie si sa fie cu ochisori.
Boo,Zenobia, Adelamaria,Jubica, Flori, Geo, Ana Alexia si pe toate, toate va pup.
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Mey ce faceti? Ma lasati sa beau singura ceaiul?
Pupici

Mergi la inceput