"Cei mai iubiti dintre pamanteni " :) (5)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

Buna ziua!!!
Daca nu ma-nsel, ziua lu' bubu e miine...da' daca ma-nsel?? Asa ca mai bine ii urez si io azi La Multi, Multi Ani, sa creasca mare, sanatoasa, ca fromoasa si desteapta este. Si pot sa pun pariu ca o sa-i placa la nebunie tortu' de la buli

Vad ca nu numai Sabina si mihaela "lenevira" pe la munte, ci si iileana si mara (btw la Brasov si Tihuta m-as intoarce oricund!!!). ...hehe mara, nu stiam ce-i lipseste Ionului

Noh, Sabina, multumesc frumos de reteta, da' io 11 ore, nu stau sa pazesc oo ....poate-oi avea noroc, sa incerc la altii!

voljena, tu terminasi de citit pe-acilea?? :-)) ce-ti facu adolescenta???... bombi, tu gasisi hotel??
Va pup si viu mai pe diseara!

pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Ah Bubu mic si scump, sa cresti maaaare ca frumoasa esti! Pupicei de la Silvia, sa stii ca a uitat muscatura!


mara, ce aparat ai luat pana la urma? foarte faine poze...drum bun si asteptam pozici cu zane . Tudorel e un scumpic!

iileana, asa e, a fost frig, vant, dar am vazut locuri faine! Heh, lil' a stiut ce sa aleaga .

sabina, mersi de reteta, eu am sa o incerc. sanatate Sofiei!

Mihaela si fetele mele

www.nazdravani.ro/" target="_blank">nazdravanii,Alina ,calatorii,1,2,3,4

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

Mey si uitasem ca Bubu e Amelie de fapt. ce frumos ...

La multi ani! copilut scump, nazbitios si destept!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itsme spune:

Bubulina, www.frantasticcakes.com.au/images/k512.jpg" target="_blank">La Multi Ani!

Rayou, sa va traiasca domnisorica si sa va tina aliniati frumos si cuminti, ca pana acum :-)

copii, io din pacate tot pe fuga, dar ma opresc un pic sa admir pe Tudorel cel frumusel si sa-i multumesc Sabinei pentru reteta de oo, suna interesant dar nu cred ca mai am atata concediu anul asta incat sa-mi permit sa o prepar :-) Asa ca ma alatur Lulutzei si sper sa ma serveasca si pe mine cineva candva

pupici la tulemond !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

hihi, stiam eu ca trebuie sa triplez cantitatea de oo :)))
eu inchid lumina, ca bebe Ghe moare de somn:))))



Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia


Cea mai lungã cale este calea care duce de la urechi la inimã.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doruletz spune:

Trec si io rapid p'acia ca vaz ca e iar chef la familia Boubou!La multi ani Amélie!!!!Sa cresti mare si sa fii fericita!

Ne intorseram si noi marti seara da' inca recuperam. De data asta staturam aproape exclusiv la malu Dunarii intr-un orasel care pentru mine are aeru vacantelor copilariei. M-am bucurat sa vaz ca, din fericire (tot pentru mine, nu stiu daca si pentru locuitorii lui), a ramas neschimbat. Am regasit pana si cantecul gugustiucilor, aproape il uitasem.
Acilea cateva poze

mihaela, superbe pozele, trecui si io zona aia intre viitoarele destinatii turistice ca pare foarte interesanta.
mara, il admirai pe Tudor, e tare frumusel banuiesc ca ochii aia verzi or sa faca in curand ravagii in randurile feminine

Bre, vazurati ca inca mai traieste www.expres.ro/article.php?artid=300045" target="_blank">Cheeta, maimutza din Tarzan?

Mai viu io, astept weekendu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara03 spune:

neata!

lilu', ai observat si tu? da, ionu si-a dat jos ciocul zilele astea si toata lumea a ras de el. tudor n-a vrut sa mearga la el vreo juma' de zi dupa ce s-a ras si isi punea mainile la ochi cand il vedea, iar noi, familionul am ras de infatisarea lui vreo trei zile la rand. pana si cei de la benzinaria unde alimentam de obicei l-au intrebat: "v-ati ras?" de parca mai era nevoie sa mai intrebe... asa ca ionu a decretat solemn ca nu se va mai rade curand si a ajuns la concluzia ca el e marca inregistrata cu cioc.

mihaela, am ramas la sony dsc h5, pentru ca noi nu ne pricepem la poze, setari manuale si alte alea iar sony face treaba bune in locul nostru. oricum luam lectii si am inceput sa folosim si setarile manuale.
zane nu stiu daca pozam, dar cu siguranta o sa facem poze frumoase.

doruletz, am admirat-o din nou pe alexandra. ce mare si frumoasa s-a facut. si tot timpul are ceva roz pe ea, parca e o bombonica.

pupici tuturor si ne vedem duminica in poienita, da?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Valeu.

----------------

Mara, , Ionu tau a scapat ieftin, s-a facut misto de el si a comentat benzinarul, eeee, pai barbatu-meu, cind a facut prostia sa-si rada barba, pentru prima (si, sper, ultima :) oara de cind ne cunosteam, a patit-o mai rau. Nici nu l-a mai pupat nevasta (adica io) o vreme, nu puteam si pace, ca senzatia era diferita si mi se parea ca-mi insel sotul ...


www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iileana" target="_blank">see details

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara03 spune:

iileana, si eu a trebuit sa fac un oarecare efort sa imi dau seama ca de fapt il pup pe ionu' .
da' toata povestea asta a avut si un lucru pozitiv (sau ma rog, putea sa aiba): cand l-a vazut sefu' pe ionu' i-a zis ca nu se simte confortabil cu noul lui look si i-a mai zis sa mearga acasa si sa se intoarca pe cand i-o creste barba la loc. numai ca ionu s-a dus in continuare la serviciu. daca eram eu in locul lui vreo doua saptamani nu mai dadeam pe la serviciu.


uooofff, ca mare bagaj a iesit. stam doua zile si avem bagaj de doua saptamani.

va pup din mers...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

Multumim pentru felicitari si Hristos a Inviat si din nord de la vikingi. E superb de frumos cu doi copilasi, sunt topita. Nadja e tare cumintica si mincacioasa. Si bineinteles frumoasa fooooc:)
O primvara frumoasa asa ca pe la noi, va urez. Cred ca anul asta facem plaja ca la mediterana aici la marea nordului. Invitatiile sunt deschise:) Lil asa e, s-a facut anul de cind minca Ilie mici in gradina:)), nu am apucat sa mai raspund la email, is cu fetitzul in bratze tot timpul. O alintata am sa o fac:)


Alvaro & David

"Happiness is not having what you want.It is wanting what you have."Anonymous

Mergi la inceput