ENDOMETRIOZA nu ne va impiedica sa avem un bebe(9)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Eu sunt super incantata . Mi-am luat analizele hormonale din ziua 2 si.....surpriza FSH-9 si LH-8 . Supeeeeerrrrrr....
Cand am fost data trecuta la clinica erau FSH-17 si LH-12. Muuult mai bine nu ?
Na, na, na....
Pupici la toate feteleeee


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Gabitu felicitari pentru rezultatul bun al analizelor iubita! Multa bafta de acum inainte!
Despre Adelamaria stie cineva ceva???
Multumesc fetelor pentru votul primit!


...cu drag Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Gabita cum spun cantaciosii la nunti:IESTEEEEEEE!!!FELICITARI!!!! E PE VINE BARZA!!!
Liliana noutati?
Adelamaria cred ca o sa apara, sper sa fie bine!
Ioana ne tin fetele astea ca pe ace!Tu esti bine?
Boo still hold your hands?Mai shcrie ceva...
Jubica am inteles:ai motivare, dar de acum te asteptam,k?
PS:cum se voteaza?Ca eu tot am vrut, dar mi-s proastaaaa si nu stiu...
KISSES


nu mor caii cand vor cainii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Lucialu multumesc bine! Simt ceva senzatii de durere in burtica ca la menstra de vreo doua zile, iar sanii mei au luat-o razna, ma dor mai ales dimineata cand ma trezesc, dar in rest sunt ok!
Deasupra fiecarei pagini scrie evalueaza subiect, intri acolo ai dai o categorie de buna, sau f. buna si pe urma votezi!

...cu drag Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Multumesc Ioana!Sa ai grija de tine, te rog!


nu mor caii cand vor cainii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adelamaria spune:

Dragelor, acum am sosit! CU tot cu rezultat la Bhcg...e peste 40000 unitati, normal pentru sarcina de 6-7 sapt!!!! Sunt foarte fericita! Toate gandurile voastre bune, toate rugaciunile au functionat!!!! Nu stiu cum sa va multumesc...Azi m-ati facut sa si plang cand am vazut gestul Ioanei...Sunteti mai mult decat as fi crezut vreodata!
E bine, sarcina creste, sper ca joi la eco sa vad si embrionul...Dar nici nu mai vreau sa cred altceva acum! Si-asa, Lucia cred ca ma bate daca ma mai aude ca ma plang de ceva...
Aaaaa, si nu stiu daca a fost doar o impresie sau nu, dar azi mi-a fost greata Am fost f. fericita!...
Fetelor, va dati seama????!!!!???? Am un bebe in burtica!!!!
Gabitza, FELICITARI pentru rezultat!!! E super bine! Cresc sansele vazand cu ochii, pe zi ce trece! Nici nu ma gandeam altfel...
Liliana, sunt in zona, sa stii. Astept si eu vestile cele mari...Haide, o sa fii mamica de gemeni?
Ralu_t imi pare rau sa aud de rezultatul sotului, dar cred ca ceva tratament cu vitamine si naturiste ar ajuta...Vitamina E (10 zile/luna), C si Zn si naprasnic (capsule 6/zi). Si Branca Ursului ajuta, dar eu n-am folosit (adica sotul ).
Ioana, daca ai sti cum ma rog sa fim colege de odisee! Si Zeno, si tu intri in perioada buna, nu?
Boo un special pentru tine! Haide, curaj, incepi o data Duphastonul ala, sa-ti vina si sa intri si tu in focuri. Si daca Peltecu iti inspira mai multa incredere, mergi pe mana lui! E un dr. de care am auzit multe lucruri bune!
Lucia, tie ce sa-ti mai zic? Spor la "treaba" si sa auzim vesti bune cat mai repede! O meritati si tu, si sotzul
Ariana, Flory, Ylari, Geo, Adifle, Jubica si restul fetelor dragi, va pup pe toate!
Fug sa pap ca suntem lihniti...si eu si bebe !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zenobia spune:

Adelamaria, Slava Domnului!!! Ma bucur foarte tare pentru tine si pentru bebe!!!
Gabitu, yupeeeeeeeee!!! Super!
Ioana, multumim pentru noul capitol!

Zenobia
Barzoiul buclucas, Poze1, Poze2



...iar porcii aduceau a oameni si oamenii a porci, ca nu mai stiai care e care.-> Ferma Animalelor[/i]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Adelamaria FELICITARI IUBITA!! Nu stii cat de mult ma bucur pentru tine! Felicitari mamico!!!
Inca o veste buna pe ziua de azi, daca tot capitolul va fi asa, ma declar fericita!! Si multumesc mult pentru urari si rugile tale, sper sa te prind de manuta!

...cu drag Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Auziti oameni buni ce spune:ca-i mamica!!!Noi toate credeam numai Toma nostru Toma pana la sfarsit!Simt ca pleznesc de bucurie!Si cu faza ca te-ai bucurat la primul simptom de greata:m-ai dat gataEsti de groaza:Doamne ajuta ca te avem printre noi CURCUBEULE!
Liliana fa-ne ziua:2 fete cu vesti bune,urmeaza a treia nu?Haide ca stam pe baricade, fac ce fac si tot pe langa pc bazai!Hai iubita;Doamne ajuta!
KISSES de nshpe mii de ori pe toate!!!Doamne dai sa merem cat mai multe in pas de mars pe odisee impreuna!!!


nu mor caii cand vor cainii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Boo spune:

VOI CREDEATI CA TIN PUMNII DEGEABA ???????????? IUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
ce ma bucur !!!! Adelamaria

Si ca sa vezi ca te ascult tocmai am inghtit prima pastila de Duphaston !! M-am decis, nu mai astept dupa el ca nu mai vreau, am facut 5 luni pauza de ciclu, ajunge ! E timpul sa trecem la fapte mari. Sunt foarte hotarata sa stiti.
Asa, am luat si prima pastila de Azitrox (=sumamed), cica nu se mai gaseste decat in varianta asta dar e acelasi lucru. Iau si Stamicin ca sa fiu mai sigura. Si Poligynax ovule ... Noroc ca nu am mai multe gauri

Gabitu nu stiu ce ai zis tu acolo dar sigur e de bine !!! Mi se arata ca iar dam petrecere

Va pupic tare si o sa va tin pumnii in continuare ca vad ca merge. Sa stiti ce fac atunci cand nu scriu, bine ??



Poze

Mergi la inceput