Durerea unei pierderi de sarcina (21)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Cristina26 multumesc mult! Foarte frumos... mi-au dat lacrimile!


Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jojo_miha spune:

Fetelor maine nu am sa fiu acasa ,asa ca va urez de pe acum La multi ani! sarbatoritelor .Luni ma duc sa ma intrnez pt analize si pt concediu medical asa ca ne vom auzi cand ies din spital.
la toata lumea.

Mihaela 11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Joahnna spune:

Mihaela ai grija de tine. Multa sanatate si sa iasa bine toate analizele. ...aaaa si nu te enerva sa creasca tensiunea.
Sa vi cu vesti bune.
12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Della spune:

Dragele mele prietene, am intrat sa va salut si sa va spun la toate
La multi ani!
Nu am apucat sa va citesc tare demult, dar am vazut in treacat ce mult au avansat gravidutele noastre si ca se apropie termenul limita. Ma bucur tare mult pentru toate . Tot-o-data, sunt foarte multe nume noi in lista, sper sa reusesc sa va cunosc pe toate. Pana atunci cate un pentru fiecare.
Tocmai mai-nainte m-am uitat la "Special pentru tine Laura" si inca mai am ochii plini de lacrimi. Cristina, este extraordinar de impresionant si adevarat. Laura, stiu ca vei trece peste toate problemele vietii, pentru ca meriti si esti o luptatoare. Iti doresc sa iti revii cat mai repede si sa ai parte de un concediu (dupa Paste) asa cum ti-l doresti.
Flavia, am zarit, asa in fuga, cum ca Dominic este bolnavior. Imi pare tare rau si ii doresc insanatosire cat mai grabnica. Din pacate si Richie este intr-o stare asemanatoare, m-au sunat vineri de la gradi pe la 10, ca nu se simte bine si acuma suntem pe antibiotice (tetraciclina, caci are angin acuta). Din fericire reactioneaza bine la tratament.
Despre mine ce sa va spun, estre aprilie, deci ar cam trebui sa stiu ce vreau. Trebuie sa mai am un ciclu candva chiar de Paste, si dupa aceea.... sa vedem. Nu mai vreau sa fortez soarta, nu-mi voi forta nici sotzul. Eu imi doresc ca peste o luna sa va povestesc de simptomele de sarcina, caci absolut sigur, daca voi fi gravida, le voi avea din primele zile.
Raluca, tu unde esti? Cum este sotzul? Ati decis in legatura cu bb? Sotzul meu este inca in concediu de boala si acuma umbla la fizioterapie. Cred ca se reface, dar foarte incet.
Trebuie sa inchei, ma cheama Richie.
pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

La multi ani tuturor celor care poarta nume de floare,sa fiti fericite si sanatoase si sa va fie viata un buchet de flori!

Va pe toate si va doresc o duminica placuta!



Mirela
"Ai curaj pentru marile suparari din viata si rabdare pentru cele mici;dupa ce ti-ai terminat cu bine treburile zilnice dormi linistit.Dumnezeu este treaz!" Victor Hugo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Dragele mele vreau sa va spun ca astazi mi-a venit CM! Niciodata nu m-am bucurat atat de tare pentru acest lucru!Si fara Utrogestan!
Vreau sa va spun ca nu am luat de joi cand mi-a zis dr,am avut o retinere pt acest tratament si am zis ca daca nu vine singur am sa incep de luni,adica de maine.Multumesc lui Dumnezeu ca nu a mai fost nevoie!

Va !



Mirela
"Ai curaj pentru marile suparari din viata si rabdare pentru cele mici;dupa ce ti-ai terminat cu bine treburile zilnice dormi linistit.Dumnezeu este treaz!" Victor Hugo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:

LA MULTI ANI tuturor floricelelor





www.tickercentral.com/view/4ufc/3.png" target="_blank"> Mihaela si www.tickercentral.com/view/4ufc/4.png" target="_blank"> Amalia

"Respecta-te pe tine insuti, caci, daca nu, respectul pe care-l dai altcuiva nu are nici o valoare..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina26 spune:

La multi ani floricelelor!


What we have once enjoyed we can never lose... all that we love deeply becomes a part of us" - Helen Keller
Cristina mama ingerasului Paul

Va rog aprindeti o lumanare in amintirea bebelusului meu Paul

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=b2d4d0366fd97a7fe09e3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet

23+ poze cu fetita si cu mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

Sa traisca LA MULTI ANI! toate doamnele ce poarta nume de flori, sa fie sanatoase si fericite.

Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE!


Lau-Meli

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Blueeyes, asa m-am bucurat si eu joi, cand dupa 4 zile de intarziere mi-a venit ciclul.Am crezut ca m-am deregalat , asa ca tine. Dar de data asta vad ca este mult mai abundent, si ca normal pe maine ar trebui sa fie gata, eu inca sangerez destul de tare, asa cam ca in a doua zi.
Oricum sunt bucuroasa ca mi-a venit. Destul de neobisnuit, nu ? Ca pana acum ne enervam cand venea.
Ce faci dupa ? Incerci imediat , sau mai astepti ?

Noi 2 singurei

Mergi la inceput