Dura lex sed lex(Clubul Juristilor:)(7)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:


Mare liniste in zona.Credeam ca voi avea vreo 3 pagini de citit...insa cam putine mesaje.
Din pacate,nici eu nu am timp sa ma intind prea mult,sunt in fuga.
la toate fetele

Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

salut
Am incercat zilele trecute sa intru pe Dc si nu am reusit, dupa au urmat zile incarcate:) Mi-am facut si eu analizele de sange si astept azi o mare parte din rezultate, celelalte dureaza vreo 10 zile lucratoare, ca sunt mai complicate.. In rest, suntem bine si abia astept sa gust din bunataturile de Paste.. Miercuri voi merge din nou la eco si voi avea mai multe informatii despre puiut sper, de data asta.
Paste Fericit tuturor!
pupici



Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006);Revelion 06/07

Cristina11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eva03 spune:

Ce ma bucur sa aud vesti bune, Kriss!
Asteptam si noi cu nerabdare sa ne dai mai multe amanunte.
Nu stiu daca voi mai intra pe aici in aceasta perioada, dar va doresc din tot sufletul (pentru ca nu sunt o maiastra in impletitul cu mestesug al cuvintelor) sa aveti sarbatori cu fericire si indestulate si sufletul curat!
Paste fericit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadyana spune:

HRISTOS A INVIAT si Sarbatori Fericite la toata lumea, sanatate, bucurii,credinta si liniste sufleteasca!Multa fericire alaturi de cei dragi si sa va bucurati din plin de bucuria Invierii Domnului IISUS!Va urez Paste Fericit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:


Un Paste fericit va doresc si eu.

Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

'Neata!
Hristos a inviat!
Scuze pentru lipsa de pana acum, dar n-am fost la serviciu si de acasa nu am reusit sa intru, pentru ca am avut f.f. multa treaba...mi-au adus mobila noua vineri dimineata si va dati seama cat am avut de munca...2 nopti nedormite...
O zi buna si va pup pe toate!
Ce frumos e afara!!!


Lora, mami de Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

HRISTOS A INVIAT!!
Dupa cateva zile bune apar si eu pe aici..Noi am fost plecati la Brosteni, Suceava, intre munti:)am luat aer curat, ne-am plimbat, am mancat(dar nu am pus nimic pe mine..nu stiu cum..ca am mancat mai mult decat de obicei), vremea a fost buna, ce mai, a fost relaxant!
Maine mergem la doctor si tot maine implinim 12 saptamani!
va pupacesc pe toate si va astept cu povestiri!



Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006);Revelion 06/07

Cristina11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Kriss, ce fain ca v-ati plimbat la aer! Cred ca a fost relaxant...noi am fost doar la iarba verde prin zona, n-am avut cum sa plecam din localitate din cauza serviciului sotului...politia sa traiasca!
In schimb joi plecam la Herculane si ne intoarcem duminica...avem un botez acolo! Abia astept!


Lora, mami de Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Poze noi...daca aveti timp...

http://good-times.webshots.com/album/558592996IPKriK


Lora, mami de Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Neata!
Va invit la un capucinno!aici ploua si e tare urat..
va rog sa-mi tineti pumnii la eco azi(e la ora 16)!
gata, fug la instanta..va pup



Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006);Revelion 06/07

Cristina12+

Mergi la inceput