CELE MAI HAZLII MOMENTE DIN VIATA VOASTRA.

CELE MAI HAZLII MOMENTE DIN VIATA VOASTRA. | Autor: clau2toma

Link direct la acest mesaj

Mai fetelor aseara ce credeti ,ca ii vine sotului meu sa ma iubeasca ,intelegeti voi.Copilul dormea ,dar el sta in aceeasi camera cu noi ca in cealalta e cine credeti?Soacra-mea .Si cand ma mangaia el asa mai dragastos si mai cu spor ,si eu deja nu mai auzeam nimic ,deodata simt o mana pe mine pe deasupra patutului si se aude "mami ,ce faci ,bine? Nu dormi? Mami ,culca-te ca daca nu dormi eu ies din camema si te las singula in camema!"Deci asa ii zic eu sa se culce mai repede.Deci va dati seama mai departe ca imi veneain acel moment.Sotul meu a inceput si el sa rada si pe urma nu ne-a mai ars de nimic.In dimineata asta am ras pe seama a ce s-a intamplat aseara.
Voua vi s-a intamplat ceva asemanator sau daca nu ceva de care sa va aduceti si acum aminte cu haz si cu placere ?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

mai nu, d'asta inca n-am patit si sper sa nu de acum incolo ca al meu e mare, are 7 ani si iti dai seama!
Insa cum la noi a nins cam toata saptamana, sambata a iesit fii-mio cu copii pe afara si au incercat sa faca un om de zapada.
Nu le-a iesit omulet de zapada, le-a iesit o namila, nici nu stiu cum naiba s-o descriu..
Fii-mio a venit la mine si mi-a zis "maimi, Paul a facut o vaca din zapada, stii cat e mami? e mai mare ca tine...!"
Acu iti dai seama cum m-am simtit!

mami de Calin rasfatzat:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flaviutza spune:

una beton ieri. eram prin parc cu copiloata . vine o babuta cu un catel...Alexia tare incantata il mangaie.apoi isi aduce brusc aminte ca si ea are coada (la niste chilotei cu codita).se verifica,vede ca nu-i are azi pe ea...apoi ii spune babei "nu-i nimic, da sti...si tati meu are coada..uite aici(si exemplifica gestul une are tasu coada)

nu stiam ce sa fac sa plang sau sa rad

ALEXIA,02.mai.2004- filmulete noi
http://s127.photobucket.com/albums/p127/alexis1980_photo/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusicasiely spune:

noi inca nu am ajuns acolo,ca fata e mica,are aproape 5 luni.dar e foarte atenta ec facem noi,si sta cu noi in camera,si de cate ori vrem si noi ea ori e treaza,ori atunci se trezeste si se uita ulng la noi.si noi atunci o ducem in sufragerie,si ea se tot intoarce sa ne vada.e culmea.

http://pg.photos.yahoo.com/ph/ana_inlove2003/album?.dir=/855cre2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clau2toma spune:

Am ras cu lacrimi de aventurile voastre.Si eu sper ca de acum inainte sa nu mai patesc ce am patit aseara .Dar stiti cum e niciodata sa nu spui niciodata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexxia spune:

Eu am patit-o in urma cu doi ani la mare. Eram cu cun grup de prieteni pe plaja, Ruty ( 4 ani )langa noi mesterea ceva in nisip. Cineva din grup are neinspirata idee s-o intrebe ce face . Vine si raspunsul " Pasarici de baieti ". Omul ramane perlex, dar Ruty nu se lasa pana nu-l lamureste: " Ce n-ai vazut ? Seamana cu coditele de purcel "

Alexxia Ruty ( 25.07.2001 ) si Thea ( 28.09.2006 )


"This is your time. This is your dance.
Live every moment. Leave nothing to chance.
Swim in the sea. Drink of the deep.
Embrace the mystery of all you can be."


PERLELE RUTICAI
RUTY SI THEA AU PAGINUTA NOUA
POZE
www.sanatatealoevera.ro " target="_blank">Vrei sa fii liber ?

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=5" target="_blank">AICI NE PUTETI VOTA - POZA:BUCURIILE MELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanako2004 spune:

si noi am patito ..acum 2 ani ..pana sa o avem pe emi
catelul dormea in camera cu noi...
intr-o seara eu si sotul ...am inceput sa ne giugiulim .....mam dus am luat o cutie de frisca si am inceput sa ne jucam cu frisca si cand incepu sa fie mai palpitant...ne-am trezit cu catelul in pat si incepu sa-l linga pe sotne-a bufnit rasul pe amandoi si ne-a trecut de joaca
si am mai patit odata tot cu catelul..in timp ce ne jucam ..catelul veni si incepu sa dea din fund pe spatele meu


POZICI "' luna Martie..vacanta in paradis SAIPAN

POZICI NOI LA bucatarie
Mami si ingerasul EMILy.2005.01.06
0

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Hanako...mortala povestea ta.
Fetelor...am ras de pataniile voastre...
Calu2toma..intru si eu in clubul tau,cu fi-mea...cam in aceleasi conditii si la noi intamplarea,ca la tine,numa' ca Luana ne-a "admonestat" cam asa:"Tata,ce faci colo?Lasa mama pace,nu pupa mama,pupa si Luana...ia si Luana batze".

Ana-Maria,mami deAlex&Luana si
Ea e TOYO...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clau2toma spune:

Super ,super de tot.Acum ce sa mai zic .Eu rad de ce ati patit voi .Ana69 si Hanako ,credeam ca numai eu am patit-o in halul asta dar vad ca mai sunt si altii.Ana68 ,chiar ca trebuie sa facem un club pe povestile astea .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana_28 spune:

Si noi am patit o chestie de genul asta numai ca noi deja avansasem cu, eram in mijlocul problemei cand.......se trezeste copilul. Mai fetelor....se pune pe un urlat....ca de tata ii facea ceva lu' mami.......Pana nu s-a dat jos sotul meu....nu s-a potolit.
Am ras.......Oricum de atunci ne cam este frica de orice miscare a copilului in timpul....

O zi buna

Nunta-graviduta cu Calinut + Poze Calinut la 1 anisor si 4 lunici

www.dropshots.com/liliana_28" target="_blank">Calinut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Sa va povestesc si eu o faza, de pe vremea cand nu aveam copil, inca...
Eram proaspat casatoriti, de vreo luna si stateam la mama Indragostiti pana peste cap, marea noastra bucurie era sa ne plimbam pana noaptea tarziu. Intr-o astfel de noapte, ne-am intors noi mai "fierbinti" si abia asteptam sa ajungem sa ne asezam paturica pe jos (ca patul scartaia groaznic si camera in care stateam noi era perete-n perete cu a parintilor mei ) numai ca in apropierea blocului ne dam seama ca n-am cumparat prezervative. Ne ducem la singura consignatie din preajma, care era deschisa la ora aia, cerem ca disperatii 3 bucati si ne ducem sa le folosim!! Buuuun, pregatiri, chestii-trestii-socoteli, scoatem unul. Mai, in loc de lubrifiant, avea ca un fel de nisip pe el...bun, il dam deoparte, mai aveam 2, scoatem urmatorul..avea fix aceeasi textura...Moamaaaa, nervi, panica, dar...mai aveam unul, pe care-l scoatem, era bun, doar ca in mom in care sa-l folosim, i-am bagat o unghie-n el si...s-a rupt!! Ei, s-au dus toate planurile, ca si cum ne-am fi facut un dus rece... In noaptea aceea am dormit pentru prima data spate-n spate
Acum, de cate ori ne amintim de episodul asta, ne trece sa ne mai facem planuri pentru a folosi o cutie intr-o singura noapte

Mergi la inceput