Buna

Buna | Autor: Marusea

Link direct la acest mesaj

Sunt pacienta dr Tutunaru din noiembrie 2006.In anul 1997 extrauterina dreapta cu salpinjectomie partiala iar in anul 2000 sarcina pierduta in luna a4a(pe care am obt fara sa apelez la dr.sau la tratament).De atunci imi dorescdar fara nici un rezultat(doctori,tratamente,timp).In 16 feb.2007 am fost laparascopiata cu urmatorul rez:uter cu 3 noduli fibromatosi(fundic posterior,anterior si la nivelul cornului drept),portiunea distala a trompei drepte absenta chirurgical,ovare si trompa stanga normale.Va citesc de 2 luni sunt alaturi de voi cu sufletul si cu emotii la toate problemele voastre si sper sa fiu primita in familia tutunareselor optimiste.Sa avem parte numai de vesti bune cu II liniute!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Marusea intra la subiectul "Paciente optimiste si gravi dr.Tutunaru (28)",acolo suntem o multime de paciente ale lui dr.Tutunaru si te vom primi cu drag!Deschizi subiectul si jos in partea stanga a paginii dai click pe "raspunde la subiect",scrii mesajul si apesi pe "trimite".Te asteptam si mult succes!
Am sa copiez eu acest prim mesaj al tau ( pt ca presupun ca acolo voiai sa scrii)la subiectul nostru "Paciente optimiste si gravi dr.Tutunaru (28) si pe viitor te asteptam sa scrii acolo!

Kora

CARPE DIEM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tia spune:

Buna Marusea si bine ai venit la

Am mutat mesajul tau la subiectul despre dr. Tutunaru, click aici

Mergi la inceput