Emma- 4,8 ani are nevoie de ajutor

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cbc spune:

sa nu renunti nicodata;)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RamCeli spune:

Draga Aida,


Nu cred ca exista o persoana cu care sa nu discut cazul micutei tale.Spre bucuria mea am constatat ca sunt unii cu suflet mare care au participat si ei cu cate putin pentru fetita ta.Am reusit sa strang pana acum 4 mil.de lei,stiu ca este o suma mult prea mica,dar putin cu putin se aduna marea.Trebuie sa avem sperante si pana la urma sunt convinsa ca totul se va termina cu bine.Eu va doresc din suflet sa fiti puternici pana la capat si sunt alaturi de voi pe mai departe.Cu tot dragul...........Celina si Ramona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dh spune:

Prin intermediul acestui mesaj,doresc sa va fiu alaturi cu gandul,cu sufletul,dar si cu o mica suma de bani care sa fie cu folos.Ii doresc scumpei tale fetite ca in cel mai scurt timp sa se poata bucura cu adevarat de viata.Sunt convinsa ca aveti o minunatie de copil si meritati sa fiti fericiti.Sa dea Dumnezeu sa auzim numai de bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

quote:
Originally posted by RamCeli

Draga Aida,


Nu cred ca exista o persoana cu care sa nu discut cazul micutei tale.Spre bucuria mea am constatat ca sunt unii cu suflet mare care au participat si ei cu cate putin pentru fetita ta.Am reusit sa strang pana acum 4 mil.de lei,stiu ca este o suma mult prea mica,dar putin cu putin se aduna marea.Trebuie sa avem sperante si pana la urma sunt convinsa ca totul se va termina cu bine.Eu va doresc din suflet sa fiti puternici pana la capat si sunt alaturi de voi pe mai departe.Cu tot dragul...........Celina si Ramona




Dragele mele Celina si Ramona,va multumesc din suflet pt gandurile bune si multumim tuturor celor care au participat la colecta ta si iti multumim mai ales tie pentru initiativa.
Aveti grija de voi si va doresc ca Dumnezeu sa vegheze asupra voastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

quote:
Originally posted by dh

Prin intermediul acestui mesaj,doresc sa va fiu alaturi cu gandul,cu sufletul,dar si cu o mica suma de bani care sa fie cu folos.Ii doresc scumpei tale fetite ca in cel mai scurt timp sa se poata bucura cu adevarat de viata.Sunt convinsa ca aveti o minunatie de copil si meritati sa fiti fericiti.Sa dea Dumnezeu sa auzim numai de bine!




Va multumim mult pentru gandurile si intentiile bune.
Si noi asteptam ziua cand Emma va putea sa se bucure din plin de viata.Va voi tine la curent cu noutatile medicale.
Tineti-ne pumnii pentru marti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns armandcta spune:

Suntem alaturi de tine si de Emma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

quote:
Originally posted by armandcta

Suntem alaturi de tine si de Emma.


Dragi fini,va multumim pt ajutorul trimis,cei 2.000RON care i-ati strans si trimis ne sunt de mare ajutor si va suntem recunoscatori si va dorim sanatate voua si celor ce au contribuit la colecta.
Cu drag Emma si Aida.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabitza1977 spune:

tocmai am citit despre micuta Emma si am trimis niste banuti in contul din ABN.
va tin pumnii si sunt convinsa ca se va rezolva cu bine! doamne-ajuta!

PS: voi face un e-mail pe care il voi trimite tuturor celor pe care ii cunosc, cu rugamintea de a contribui!
multa sanatate!!!

Gabi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

quote:
Originally posted by Gabitza1977

tocmai am citit despre micuta Emma si am trimis niste banuti in contul din ABN.
va tin pumnii si sunt convinsa ca se va rezolva cu bine! doamne-ajuta!

PS: voi face un e-mail pe care il voi trimite tuturor celor pe care ii cunosc, cu rugamintea de a contribui!
multa sanatate!!!

Gabi.




Draga Gabitza,iti multumesc mult pentru contributia ta si pentru initiativa de a-ti ruga cunostintele sa contribuie.Pentru noi asta inseamna enorm.Azi pe PRIMA TV la stirile de la ora18 am aparut.Sper ca lumea a vazut ce fetita desteapta si dornica de viata am.
Optimismul meu si determinarea ei si nu in ultimul rand ajutorul vostru ne vor ajuta sa mergem mai departe.
Iti multumesc din suflet si Dumnezeu sa te ajute in viata.

Cu respect Aida Ciolac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xbogdanx spune:

Draga, Aida
Iti scriu acest mesaj de pe adresa colegului meu de la servici.Meritul pentru strangerea acelor banuti nu imi apartine mie personal,apartine intregii echipe din care fac parte.Noi nu am putut sa contribuim cu foarte multi bani, dar am oferit informatii persoanelor interesate de acest caz.Meritul este al persoanelor cu suflet mare din Constanta,care au pus cate un banut in cutia din magazin.

Mergi la inceput