Ne loveste apoi ne da pupic

Ne loveste apoi ne da pupic | Autor: iulianegrea

Link direct la acest mesaj

Ce sa ma fac cu pitica mea de 1 an si o luna ca de o bucata de vreme ne trage cate una si apoi ne vede suparati si vine si ne pupaceste? Cum sa o dezvat sa ne loveasca? Nu stiu de unde a invatat ca noi niciodata nu am lovit-o, nici macar in joaca.

Iulia

Sanatate la toti copiii pamantului.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns liliana_28 spune:

ati incercat sa fiti suparati pe ea si dupa ce v-a dat cate un pupic? Poate asa intelege ca nu trebuie sa faca asa ceva si ca daca totusi o face voi sunteti suparati indiferent de cati pupici va da.

O zi buna

Nunta-graviduta cu Calinut + Poze Calinut la 1 anisor si 4 lunici

www.dropshots.com/liliana_28" target="_blank">Calinut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulianegrea spune:

si daca apoi nu ne mai pupaceste, poate se gandeste ca nu e bine ce face? mi tare frica sa reactionez asa.

Iulia

Sanatate la toti copiii pamnatului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana_28 spune:

Pai ma gandesc ca la un anisor si o lunica intelege si ea cat de cat daca ii explici ca nu o pupicesti ca a dat in tine si ca tie iti place cand te pupiceste dar nu si cand da in tine.
Asa ca.....a dat in tine ....vine sa te pupe....ii spui ca esti suparata pe ea pentru ca te doare unde a dat.
Eu stii ce ii faceam puiutului meu cand facea asa ceva? Daca vroia sa ma pupe (in urma palmutei cu pricina)ii spuneam ca si mami il iubeste pe le dar nu il pup ca ma doare, ca a facut buba lui mami si ca trebuie sa faca mai-mai unde a facut buba. II mai spuneam ca daca ii mai face buba lui mami......o sa planga mami rau de tot.
Dupa parerea mea...cu vorba buna..rezolvi orice.

Nunta-graviduta cu Calinut + Poze Calinut la 1 anisor si 4 lunici

www.dropshots.com/liliana_28" target="_blank">Calinut

Mergi la inceput