scoala Genesis?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Tonnia si Kid, dar de ce sunteti nedrepte? ce anume a gresit "genesis" in mesajul ei?
Micky si-a permis sa dea un raspuns despre o scoala de care nu stia nimik, in schimb a venit cu un atac la "detinatoarea" acelei scoli. acuzatia ei nu era fondata, gen:"am auzit ca..."
eu, cu siguranta va spun ca in astfel de scoli nu se fac compromisuri, cei care detin scoli particulare nu se preteaza la asa ceva. Or fi si exceptii, dar nu inseamna ca toti sunt la fel!
va spun, caci am prospectat multe astfel de scoli, cand i-am dat pe copii la scoala!


Kari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina1976 spune:

Buna,

Am fost sa vizitez GENESIS si mi-a placut...
As vrea insa sa aflu niste pareri de la parintii care au copii acolo...Este cineva?

Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellej spune:

Citat:
citat din mesajul lui kariguld

Tonnia si Kid, dar de ce sunteti nedrepte? ce anume a gresit "genesis" in mesajul ei?
Micky si-a permis sa dea un raspuns despre o scoala de care nu stia nimik, in schimb a venit cu un atac la "detinatoarea" acelei scoli. acuzatia ei nu era fondata, gen:"am auzit ca..."
eu, cu siguranta va spun ca in astfel de scoli nu se fac compromisuri, cei care detin scoli particulare nu se preteaza la asa ceva. Or fi si exceptii, dar nu inseamna ca toti sunt la fel!
va spun, caci am prospectat multe astfel de scoli, cand i-am dat pe copii la scoala!


Kari


A rispostat in stilul "ba p-a ma-tii": ne-a spus prenumele real al lui Mickky, unde lucreaza, cat e DAE la firma concurenta (care e in pragul falimentului evident), ce mama proasta e Mickky ca bea si fumeaza in prezenta copiilor (oare toata suflarea de pe forum o fi abstinenta si nefumatoare?) etc etc.

Daca tot se pretinde profesionista in ale educatiei ar trebui sa poata para elegant si diplomatic eventualele acuzatii (fondate sau nu, nu stiu si nici nu-mi pasa, scolile particulare nu intra in optiunile mele). Asta e un raspuns ca la usa cortului pentru cineva de la care parintii au oarecari pretentii.

Mergi la inceput