Mamici de iulie-august 2007 (27)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Lavinia, schimba dr de familie fara nici o remuscare. Elevit se da sigur pe reteta.
Simo, cred ca o sa o duci imparateste cit stai la soacra, o sa-ti faca toate mofturile si poftele.

Ioana, mama Mirunei (25.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmena spune:



La multi ani Stefan Vladimir! Sa cresti mare sanatos si voinic!

http://new.photos.yahoo.com/carmenion2003/albums/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otim spune:


lorinaoo1 - FELICITARI , da asa vesti , ma bucur pentru voi , cred ca esti foarte fericita

19 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

lorina,astea da vesti bune!

alina 20+ cu bb Elisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorinaoo1 spune:

Simo,Otim sunt suuuuper fericita Cred ca si bebelina e la fel si ce ma face mai fericita e impresia mea ca pot comunica telepatic cu ea... Aseara, de ex, imi tot dadea suturi de nu ma lasa sa adorm si cand i-aqm spus ca e timpul sa faca nanica, s-a oprit. Poate fi o coincidenta, desi s-a mai intamplat si alte dati Cred ca o iau razna

Jadi eh, nu stiam noi ce e bun De atunci ne-a mai vizitat dna Intelepciune


Lavinia-nasica de moflea
burticaMaria Lorina 22+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Lavinia, ma bucur pentru tine. COntinua sa-i spui bebelusei cind sa mearga la nani, pentru ca te va ajuta mai tirziu.

Ioana, mama Mirunei (25.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shpiry spune:

OLA! am o veste super faina!Am fost azi la dr. si mi-a zis c-o sa avem un baietzel de toata frumusetzea! Sunt atat de fericita! Pana acum il strigam Alex...da nu stiam ca vine de la Alexandru/Alexandra!
Am tras tzeapa la tot familionul - toti au zis c-o sa am o fetitza!(si eu am crezut la fel...)...La urma urmei nici nu cred ca mi-a pasat vreodata ce sex o sa aiba, am mers si eu in virtutea inertziei - si cred ca m-am obishnuit cu ideea de fetitza (din cauza lor) incat azi nu-mi venea sa cred cand mi-a zis dr. ce am....Dar acum ma bucur extraordinar de tare c-o sa fie baietzel!
Sunt atat de fericita ca totul e bine cu gogoshelul meu!Are 279 gr. si totul e OK ..e un grasun dulce!
Sa dea Dumnezeu sanatos sa fie!
Deci, imi puneti si mie un carucior albastru, va rog?
De azi pot sa merg la serviciu...mai cu grija, mai cu atentie dar...nu mai stau in casa!!!!!!!!
Va pup...fug sa citesc din urma si revin!

Shpiry 19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:

Ghinetz, sa-ti traiasca flacaul sanatos, sa va bucurati de el.Petrecere frumoasa si codouri la fel!

Mi-a zis si mie dr gineco sa iau vitamine si mai am pe acasa niste materna cu seleniu dar mi-e frica sa nu ma ingras de la ele.

Mie dr de fam imi da compensat 90%, asa se da pentru gravide, mi-a dat inclusiv gravibinonul compensat, dar trebuie sa mai ung si eu pixul din cand in cand, ca deh...

O saptamana buna.

Carmena, mai discutam pe tema wrapului.Cand l-am vazut si eu pe asta care l-am cumparat, mi-am dat seama cat de simplu si banal este.Deci, te invit sa il vezi si mai te gandesti.

Pupice

Ile 21 si Victor ( 22 dec 2005)
www.onetruemedia.com/shared?p=249f1383b4fbe02ba8eea5&skin_id=0&&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Noutati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorinaoo1 spune:

Musetto a fost faina plimbarea pe Bucium, desi cam frig, si un vantulet... Nu am stat prea mult. Oricum mirosea a fum de la mici si alte bunatati si i se facuse pofta sotului Dar sa stii ca m-am gandit la tine cand am colindat orasul si de acolo de sus de pe Bucium ti-am trimis ganduri bune

Lavinia-nasica de moflea
burticaMaria Lorina 22+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aylin_tarcan spune:

neata gagici!

vrednice si vesele ca de obicei!

lorina, felicitari!!! bravoo!

la multi ani stefan vladimir!!!

am si eu o intrebare, doamnelor. vreau si eu un medic care sa imi urmareasca sarcina, sa imi dea de facut analize, sa fie la un spital si sa nasc cu el/ea.

aveti ceva recomandari? mi-as dori sa fie si bun din punct de vedere profesional, atent, grijuliu, nu flusturatic si superficial, si daca se poate si comunicativ. si sa stiu ca pot sa apelez la el cand am probleme. si sa ma mai primeasca acum.

pentru fetele care sunt la tutunaru, adaug ca voi ramane sa il vizitiez si pe dansul, nu renunt, merg in continuare la eco la el respectiv iosup. dar nu cred ca vreau sa nasc cu T. si mai vreau sa va intreb (fetele lui T) daca voua v-a dat elevit sau materna.

va rog mult sa ma sfatuiti si pe mine ce sa fac, la cine sa ma duc. cum sunt anca moisa, mihalache, laura dracea, puia? si care m-ar mai primi? saru'manaaaaa



Aylin, 17+

Mergi la inceput