FIV in Ungaria 11

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

E prea din scurt ca sa obtii programare la somitati ca Herghelegiu, Iosup sau Pop, la ei se fac programari cu luni inainte, doar daca nu cumva ai norocul sa-ti cedeze cineva o programare (urmareste forumul de la odiseea sarcinii zilele astea, fetele scriu cand cedeaza o programare la eco)... Daca vrei, eu am o cunostinta care a facut FIV in Germania, toata monitorizarea a facut-o insa in tara la Sanador si comunica doctorului din Germania prin telefon rezultatele ecografiilor. O pot ruga sa-mi dea numele ecografistului de acolo si date de contact. Sa-mi spui daca te intereseaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cenusareasa spune:

Multam frumos,Avalon!Cred ca m-ar interesa!

A feather can mould a stone if moved by the hand of love.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

Maine imediat ce aflu iti dau un SMS. Te pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Buna dimineata fetelor , sa avem o saptamina superba, cei cu bebici fara probleme , iar noi aspirantele cu multa speranta si reusita
Pussi: cum stai cu puncticelele negre? Cind ai urmatoarea programare la Szeged?


DM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns internet spune:

Adela noi ieri am fost f harnice, am iesit la 10 si la 12 am intrat in casa. Daria a dormit de la 13 pana la 17.Azi o sa fiu in parc dupa ora 13, sper sa ne intalnim .
Va pupam pe toate

Tia si Daria
Poze http://pg.photos.yahoo.com/ph/doreltia/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Buna gagici! uite c-am aparut si eu!

Daria, contractul tradus in romaneste il avea ZoRi, eu i l-am dat! eu nu mi-am pastrat nici-o copie, pt ca a2a oara mi l-a dat in lb engleza. In el sunt amanunte despre cum decurg procedurile, te intreaba detalii legate de istoricul vostru in privinta bolilor (asta ptr anestezia din ziua punctiei) si iti mai trebuie 2 martori care sa-ti semneze contractul la final (noi i-am gasit la clinica , uitasem de asta si ne-a ajutat o asistenta). Nu-ti face grji, e o formalitate si prinesti ajutor, nu e ca si cum nu ti-ar face FIV daca nu-l semnezi !
Cenusareasa, trebuie sa gasesti un eco bun si sambata in Bucuresti! eventual, posteaza la Odisee un subiect separat, si cere sa-ti recomande ele eco bun si "primitor"; sigur primesti ajutor! multa bafta!
Pussi, ce faci? cum stai?
Liana, !
MiKa,ZoRi, Auburn, Crinuta, Cornelia, Ioanele,Magda, Mirela, Daniela , .
Gabita, sorry, sa stii ca nu te-am uitat cu intentie!



Andicu 22+Filip Cristian
Poze cu burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

magdaam ramas doar cu 2 pete..atat, acum sunt deja profi
Adelaam retinut! Carucior si mail!
tia, adelanici nu ma mir ca nu ati reusit sa va intalniti...e mare Resita!!! Mie mi se pare super lunga
cenusareasasi eu am patit la fel cand am inceput cu AC si Elevit
Andiculedeja imi simt ovarele..inseamna ca lucreaza!! maine merg la eco!! sunt asa curioasa!!

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Buna fetelor. Va doresc o saptamana minunata.
Pussi bafta cu injectoarele. Referitor la intalneala daca nu suntem obositi venim duminica la 19,00 la Mall. Oricum mai vorbim.
Liana ai grija de samburei.
Cenusareasa sa imi spui cum ai rezolvat probleme cu echo, poate o sa am si eu nevoie.
Magda asa si trebuie sa fim optimiste.
Mirelus abia astept sa ne vedem.
Pupici la toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Andicu:

DM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Scuze fetelor am clicuit gresit !!!!!!!!!!!!!!
Andicu : si sanatos si voinic
Pussi : bravo ti-am scris ca ai sa te descurci, bafta in continuare si nu uita ca suntem cu tine
Gabitu : si tie la fel bafta pe cind mergeti la Szeged si nici pe tine nu te uitam iti tinem pumnii sine la DD sa fie intr-un ceas bun. Terbuie sa fim optimisti si sa sperma doar speranta moare ultima chiar daca citeodata e imposibil de realizat ceva. DD stie de ce
Va pup pe toate

DM

Mergi la inceput