FIV in Ungaria 11

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dariaioanaxx spune:

andicu- te rog posteaza mi si mie un link cu traducerea contractului pt. FIV, am vazut in capitolele celelalte ca tu ai putea face asta, please!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ZoRi spune:

Liana sunt aici. Tot timpul va citesc dar scriu mai rar.
Sa dea DD ca noul capitol sa fie cu noroc pt toate fetele care au inceput sau incep tratamentul.
Pussi bafta pt marti. Am vazut ca ai propus duminica seara sa ne intalnim, pt mine e bine. Daca Crinuta si Gabitu nu ajung putem sa ne vedem luni seara, nu?
Irlandeza am vazut, bine esti din Baia Mare? Si eu sunt tot de acolo.
Va pe toate

ZoRi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Dariaioanaxx : daca i putea sa pozezi contractul sau intr-un alt fel sa imi trimiti pe mail te as putea ajuta
Pussi : puncticelele negre nu conteaza, ci doar rezultatul, tin pumnii si bafta

DM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaioanaxx spune:

Magda-mersi frumos dar sunt 20 de pagini si nu am scaner, si nu stiu cum m ai putea ajuta, ca vreau sa stiu tot ce scrie, poate totusi il posteaza vreauna dintre fete tradus;
Mai vreau sa va intreb daca vreuna dintre voi ati congelat embrioni?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

dariaioanaxx : nu ai cumva aparat digital sa fotografiezi paginile si m-i le trimiti pe rind, cum vrei

DM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaioanaxx spune:

magda- mersi mult dar nu am, numai prin fax le as putea trimite, trimite mi pe e-mail un nr. de fax, daca ai, adresa mea este mari_ni_ta@yahoo.co.nz, mersi oricum pt. amabilitate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaioanaxx spune:

nu apare bine adresa,nu stiu de ce apare subliniat de vreme ce eu nu am subliniat, intre mari, ni si ta sunt puse trei liniute jos, mari_ni_ta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adaca spune:


pussi, daca din intamplare te intalnesti la clinica cu Ani, te rog frumos sa-i transmiti sa nu uite de carucior si ca astept mail de la fiica sa. Multumesc Iti tin pumnii si voi spune o pentru tine.
liana, ce facusi ce, nu facusi ca disparusi. Totul este ok? Mititeii nu iti dau pace? Noi te pupacim si iti trimitem multe
Draga Tia si Daria, pe unde umblati? Nu va ma uitati dupa pentru ca acum umblam cu . Astazi, la pranz v-am cautat in parc. Se pare ca stati ascunse. Cum sa facem sa ne intalnim? Vad ca nici mesaje nu mai imi lasi.
Va pupam pe toate. Ade, Dari & Cai. de
................................................................


AB Darius si Caius Gazele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

daria : din pacate nu am fax
nu esti cumva din cluj? ne-am pute intilni eventual, sau gasesti o alta modalitate, eu cu cee mai mare placere te-as ajuta , te pup

DM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaioanaxx spune:

Draga Magda, sunt din Gaiesti-D-ta... asa ca n avem nici o sansa sa ne intalnim, poate imi poateaza fetele traducerea, daca nu, cand merg data viitoare la Szeged, o sa rezolv cu Mirelus, mersi, ciao
Mirelus- ce faci inveti?nu mi raspunzi si mie?

Mergi la inceput