Pestisori, pestisori...

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

la multi ani scarmanus, denii mic, nexus si ache!


alexandrina, mamica si raluci (03.08.1997) si narci (21.09.2006), ingerasi
poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ache spune:

La multi ani pestisori: Scarmanus, Denii mic, Nexus, Xandrutza_76 !
sper ca ati avut o zi superba...a mea surpinzator, dar a fost pe dos

multumim Xandrutza!


anca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruta spune:

La multi ani pentru toti pestisorii care s-au sarbatorit saptamana aceasta !!!!!!!!!N-am mai intrat de mult pe forum asa ca imi cer scuze pentru intarziere .Eliana , acum m-am uitat si eu la pozele cu puii tai .Sa-ti traiasca si sa iti aduca numai bucurii .Cat despre asemanare......mi se pare cam greu de spus , in unele poze seamana , in altele nu prea .Cred ca atunci cand vor mai creste un pic vei putea sa vezi mai bine asemanarile sau deosebirile .pentru toti pestisorii!!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

La multi ani sarbatoritelor de azi!
Mirela vazut poze noi..cel mai mult mi-au placut cele cu Thomas.pe langa Mariuca mea si eu mi-as dori sa ma plimb cu el.
la noi in sfarsit s-a incalzit,a fost o zi faina cu exceptia vantului care inca mai bate.
sa nu uit sa ma laud..hihi.. prajitura mea a iesit super.
De maine o noua saptamana incarcata ca de obicei.Abia astept vacanta.
va pup si va astept aici la povesti..chiar si telegrafice




www.dotphoto.com/Go.asp?l=crig72&P=038C&SID=141769&Show=Y " target="_blank">poze din vacanta

Mariuca




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

multumesc frumos pentru urari!
imi pare rau, ache, ca nu ti-a mers asa bine...

poftiti la negresa de post si la tort cu mandarine

alexandrina, mamica si raluci (03.08.1997) si narci (21.09.2006), ingerasi
poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patriciaR spune:

Salut pestisori,
In primul rind zic La multi ani! tuturor pestisorilor care si-au serbat zilele de nastere in ultimele zile.
Sa aveti parte de multe bucurii si realizari!
Eliana
am vazut poze cu bebelusii.
Felicitari ai o familie frumoasa! Elena a crescut si s-a facut si mai frumusica!
Mi-a placut camera care i-ai aranjat-o.
Bravoo!
Apropo de asta eu inca nu am avut curaj sa o trec pe Anastasia de la patul de bebelus la cel de toddler, ma gandesc ca m-as trezi cu ea noapte in pat la noi...
Am decis sa mai asteptam cateva luni poate in toamna -iarna sa mergem sa ne uitam dupa un nou patut.
Emillyiti inteleg starea prin care ziceai ca treci.Sa-ti revii repede!
Sa stii ca si eu am o perioada mai grea acum, sper sa imi revin repede , nu ma pot mobiliza sa fac multe lucuriri si mereu sunt nemultumita de ceva.
Gaza ta ce mai face?
Cum ii merge la gradinita?
Mirela multumesc din suflet de urari!
Esti draguta ca intotdeauna!
Si eu iti doresc tot binele din lume la fel cum mi-l doresc si mie si cum doresc la toata lumea!
Robert ce mai face? Cum ii este la gradinita?
Ma intrebai ceva timp in urma de proiectul meu.
A ramas la acel stadiu...vreau sa fac, dar atat, nici macar nu am avut timp sa ma interesez de acte, sau de obtinerea certificatului in Early Childhood Education, sper sa ma mobilizez si sa reusesc sa fac macar putin din ce visez.
Dana
Cristinavoi ce mai faceti?
Mariuca ce mai face?
multe ganduri frumoase de la noi pentru toata lumea!






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patriciaR spune:

Mirela
Am vazut cateva poze de la ziua ta.
Ce frumos si ce de-a prieteni si ce bine va distrati.
Ma bucur ca m-ai sunt si romani fericiti.
Noi inca nu ne-am gasit locul aici, inca nu ne simtim acasa, nu stiu ce lipseste si cat dureaza acomodarea, dar ceva este clar.
Parca si Copenhaga era mai bine..., desi in ultima perioada asteptam cu nerabdare mutarea in State.
N-o fi emigrarea pentru noi?!!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

CRISTINA

SALISA,mai,sa sti ca eu am 5 ani de America anul asta,cu o mica escala in Ro...si abia acum mi-am gasit locul si am prieteni multi...asta si datorita copilului....inainte lucram mult si eu si sotul,eram tare obositi si parca nimic nu era la locul lor...eram tot nervosi si eu cel putin cadeam in depresii dese...imi era dor de tara tot timpul si mai ales de familie si prietenii de acasa,plangeam mult...apoi dupa ce am stat in Ro o perioada mai lunga,hmmmmmmm,am realizat ca de fapt eu aici in America vreau sa traiesc...suna ciudat tare,dar asta e povestea mea

Iti doresc sa ajungi sa fi si tu fericita si mai ales implinita!...dar cu multa rabdare!






Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=12e3d1483e9c64814cf29c&utm_source=otm&utm_medium=text_url

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Maruta, ank si bb, ioana_77 si geany_bc, la multi ani!

alexandrina, mamica si raluci (03.08.1997) si narci (21.09.2006), ingerasi
poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

LA MULTI ANI MARUTA! si multe ..sa ai o zi minunata,sa te bucuri de puiuta si sa fii fericita toata viata!

LA MULTI ANI TUTUROR PESTISORILOR DE AZI!

Gata,s-a terminat cu pestisorii pe anul asta.


la toata lumea si numai bine va doresc!






Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=12e3d1483e9c64814cf29c&utm_source=otm&utm_medium=text_url

Mergi la inceput