Casnicutze sexyyyy (110)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

La multi ani, Mirela ! Sa fii fericita, iar bucuria sa te insotzeasca la tot pasul.

La multi ani si o primavara frumoasa, va doresc din toata inima la toate casnicutzele si ne..., in general la toate sexoasele de la acest subiect.




Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Alinuta nu stiu unde sunt fetele....si pe pess cam bate vantul...
pupici...am emotii, cica au instructori tinerei
maine fac boze

Daneluta,, Doinita, Miha, Bi, Georgi, Liana, Miki, Monica...

ALinuta e 1 martie...poate ca sunt pe la plimbarici...ca la noi e taree frumos afara

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee92d9ae480526e99ab42" target="_blank">Just.........Maria


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

quote:
Originally posted by alexa si mami

mai oameni buni, io's blonda si nu prea pricep asa din prima si pe subintelesuri, ce puii mei s-a intimplat cu subiectul nostru!!! bagati si la mine un pm unde's fetele? de ce nu se mai scrie ca inainte?




Si eu am intrebat si mi s-a raspuns ca cica se fugareshte lumea. Eu lipsesc din motive de gradinareala, dar restul... sa intzeleg ca este o anumita persoana care intretzine atmosfera . Eu apar, dar pe racoare




Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Danelutza...zi-mi plssssssss ce grdinaresti....ca ma apuc si eu de maine

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee92d9ae480526e99ab42" target="_blank">Just.........Maria


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

... ici ca va intretzin eu, dar ma duc sa pun de-o piinitza si de o praji... intii framint si dupa aia intru sa ma culinaresc, sa vad ce mitza belesc, adica de dulce e asta




Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

nici daca te pupacesc nu-mi spui?



www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee92d9ae480526e99ab42" target="_blank">Just.........Maria


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Salutare sexoaselor!

Va doresc sa aveti o primavara minunata...si viata ca o primavara sa va fie mereu!

MIRELA!Sa fii mereu iubita si fericita!

Noi numai ce am venit de afara...e asa frumos....am stat cu piticii la plimbare pana am obosit...



Eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by alexa si mami

mai oameni buni, io's blonda si nu prea pricep asa din prima si pe subintelesuri, ce puii mei s-a intimplat cu subiectul nostru!!! bagati si la mine un pm unde's fetele? de ce nu se mai scrie ca inainte?
mmiha, saraca se chinuie sa tina subiectul pe prima pagina si mai mult face un monolog:(



Cand a intrebat cuscra despre asta si eu mi-am dat cu subscrisul ne-ati sarit in cap.


Miha


Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

io n-am sarit la nimeni in cap. inteleg ca unele dintre noi merg la munci:(, altele au fost bolnavioare, da' nici macar un

www.tickercentral.com/view/64zu/3.png" target="_blank">alexa


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Le iertam ca e 1 martie

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee92d9ae480526e99ab42" target="_blank">Just.........Maria


Mergi la inceput