Casnicutze sexyyyy (110)

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

fetelor(danelutza si miha)si multam de lamuriri...eu sunt varza, nu prea apuc sa intru si prin alte partibine ca mi-ati zis ca altfel...ma trezeam la spartul targului
am votat si eu sper sa fi facut bine, la cat de dusa suntam apasat pe 5 puncte si apoi pe sagetica aia din dreapta.
eu am dormit ca o valiza pana acum si acum trag de sotz sa mergem la teniscu forte proaspete
georgi, eu am baut un paharel cu martini rose si o berica cu maltz si de-aia m-a luat somnul...dar nu refuz...
va pup pe toate

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Georgi si la noi maerge netul ca d....eu am dormit azi o gramada, afara batea vantul de te lua pe sus...net nu era, la tv nu imi convenea nimic, si am dormit pana m-am saturat de somn.Acum ai mei s-au culcat toti iar eu nu am somn...

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

eu stau si ma uit la si de cate ori il vad pe sotz ii zic:sotul e un lenes, sotul e un lenesnu am mai plecat nicaieri
doina si eu am dormit azi ...cred ca o patesc si eu la noapte de nu o sa mai adorm
fa-ti un ceai de tei cu o linguritza de miere poate te apuca somnul eu asa imi fac si dorm ca un prunc

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

aaa...acum ca stiu si eu de concurs...doina voi nua veti poza in concurs? pe ce pagina este?

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Nu Monica, nu avem poze in concurs, una ca nu avem un aparat din ala ca sa descarci pozele in calculator, si a doua copii mei sunt mari(24 ani, 21 ani, 19 ani)Mi-am facut un ceai de tei dar l-am baut asa neindulcit ca nu imi place mierea...imi face probleme.O sa ma uit si eu la tv pe la filme pana imi revine somnul!Va astept maine cu cafeluta!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Nici io n-am somn.Dar eu n-am dormit dupa amiaza.Am baut cola si uite ce patesc acum...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:



am ajuns acasa. mi-a facut sotzul o surpriza.
am fost pe malul Rinului am baut o cafea si-am mancat inghetzata. a fost o zi superba de primavara. terasele si strazile pline de adulti, copii, catei.
La un moment dat mi s-a facut foame si i-am zis sa mergem sa mancam undeva. ma ia de mana si incepe sa galopeze, eu cu cainele dupa mine, ne urcam in taxi si zice el acolo o strada. si mergem, si mergem si mai mergem.....ajungem intr-un loc uitat de lume sa zic asa, undeva la periferia orasului. intram in restaurant si.......aud romaneste. citesc meniul: scrie romaneste iar sub cel romanesc scrie in germana. ma uit la el zambind si-i zic:nu cred. mi-am dorit asta de atata timp si acum nu pot sa cred. sotzul: acum poti manca in sfarsit ciorba ta de burta bleah. ma uit la el si zic: moama de cand stept sa mananc ciorba de burta. vine ospatarul si eu o dau pe romaneste. ma intreaba: doamna nu doriti sa serviti o tzuiculitza inainte de masa? ooooo ba da.
am mancat romaneste, am baut romaneste si-am vorbit romaneste.
a fost cea mai frumoasa zi din viata mea de cand sunt aici. Doamne ajuta sa mai fie zile frumoase.
Gata, cred ca v-am facut capul calendar
Scuze.
Noapte buna celor care mergeti la culcare
Servici usor celor care merg maine la munca
Eu mai stau un pic treaza sa ma mai bucur putin


MIKI

``Daca astepti momentul potrivit, te intrec altii, care nu-l asteapta! ``

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Miki


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

wow,pentru sotzul tau...si seara inca nu s-a terminat
ma bucur tare mult ca te-ai simtit bine, cred ca a fost intradevar placut

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

eu acum am ajuns acasa.
dimineata am fost sunata de o prietena care mi-a spus ca a venit soacra la ea si ca sa ma duc sa ma vada.Am fost si cand colo pe langa soacra am avut si o surpriza.Mama mi-a trimis prin soacra asta un cadou de ziua mea.O felicitare si un lantic din aur cu bilute.Frumoas foc.Am plans de bucurie.Fac 35 de ani si mama mea scumpa a gasit ea o modalitate sa-mi faca o surpriza ca intotdeauna.Abia astept sa se faca "maine" sa o sun sa-i spun cat de mult o iubesc.
Ma duc sa-mi trag o bere in nas ca-s cam deprimata


"nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."

Mergi la inceput