Casnicutze sexyyyy (110)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

pai il pun pe Roby sa seteze webcamul cand vine si ma vizionezi in direct.

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

gagiciii, pe unde sunteti?
la noi e o vreme de kko. toata ziua a ploua mocaneste, da' tot ne-am plimbat putin afara. macar e cald.

www.tickercentral.com/view/64zu/3.png" target="_blank">alexa


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

fetelor dar de Paste cum se anuntza vremea, o sa fie cald oare?

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

moama, danelutza sa traiasca(cu pontul ei despre cornulete) am respectat ce-ai zis tu(adica am pus un picutz mai multa drojdie si le-am alsat si la crescut in tava vreo 15-20 de minute...mai era ceva?) si au iesit si mai minunate

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Monica sanatate multa lui Alex, iar domnishoarei... hm, ce sa spun si a mea se spala, doar ca ia apa din acvariu Sa bagi poze cu cornuletzele si sa dai de stire daca au ieshit mai pufoase

Olgutza imi pare rau ca am omis sa raspund mesajului tau. Chiar daca mai tirziu, itzi transmit din inima condoleantze pentru pierderea unchiului.

Dana sa-ti fie de bine noul look (oare asha se scrie ?)




Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

danelutzo, a curs un picutz cascavalul din cateva cornulete(dar nu-i nimik ca l-am halit eu repede ca sa fie estetitce)dar au iesit super, super pufoaseeeee...multumesc

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

quote:
Originally posted by monica-elizabet
mai era ceva?) si au iesit si mai minunate

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)




o tzira de sare in plus, iar daca nu vrei miere, pui o lingura de zahar




Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

quote:
Originally posted by monica-elizabet

danelutzo, a curs un picutz cascavalul din cateva cornulete(dar nu-i nimik ca l-am halit eu repede ca sa fie estetitce)



Stii de ce se ingrasha mamele ? Cica, pen'ca maninc tot ce ramine de la copii. Dovada, tu , ca sa fie cornurile estetice. Nu zic ca esti grasa, doamne fereste, io m-am cintarit am 66 si ceva , am calculat cit ar trebui sa am si mi-a zis calculatorul ca trebuie sa slabesc 66 de kg, ca greutatea mea ideala e zero




Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

mai eu m-am cantarit mai zilele trecute pe un cantar klumea ca al meu e vai mama luisi mi-a aratat imbracata(cu blugi, pantofi si alte alea pe mine) 63,5...eu nu as vrea sa mai slabesc mult...asa sa am vreo 60 cred ca ar fi bine...dar cum naiba daca toata ziua bag papica in mine

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Am o pizza in cuptor si cartofi pai, pregatitzi sa-i bag la cuptor, deci...




Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput