Casnicutze sexyyyy (110)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

quote:
Originally posted by doinabita
Am facut cafeluta fetelor!



Multzumesc de cafea si multi -ici pentru tine. Te cred ca nu-ti gasesti locul, timpul trece si... Hai ca Doamne-Doamne e bun si o sa fie bine.




Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

quote:
Originally posted by mariussimiuc
Cuscra, si zici ca o sa-i mearga fulgii lui Robert alaturi de Isa?




Ma tem ca da . Sa fi vazut aseara ce-i dadea pupici, m-a intrebat de vreo zece ori "che", adica cine e sau in italiana "chi e"




Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

quote:
Originally posted by georgi75
danelutza mai ai multe buruieni?



Mai am ca-i gradina mare si voi nu va oferitzi nici una sa ma ajutatzi . Cuscra a spus ca vine in vizita, dar la vara, cind deja e mumos




Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

quote:
Originally posted by georgi75


Trezireaaaaaaa.....


Georgiana-mami de Stefania


Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!




te auzii soro, dar eu sint in urma cu o ora, deci imi permit sa dorm mai mult, mai ales ca m-a lasat si ploada sa dorm bine asta noapte.




Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

quote:
Originally posted by Simo78

bey!!! eu iar bantui de una singura pe aici?




Ntz, ntz, sint si eu




Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Gata, am scris pentru jumate de zi, revin dupa ce-mi plimb odrasla. Va tzuc pe toate, mamici, pitici, burtici, avetzi grija de voi, da ?!
In jeneral va tzuc pe toate in ordinea din catalog




Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:


Io deschid mail-ul o data la 3 zile.Asa ca abia azi am vazut felicitarile de la Danelutza si Dana_ch.Multzam fetele si scuzati prostia de a nu ma fi gandit si io ca puteam trimite felicitari virtuale la toateeee.
ca fug la scoala.
Ne auzim pe seara.Azi vine Stef acasaaaa


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:


evrybody

Danelutza multumesc de felicitare

io-s tot pe fuga si cu treaba,rezultatele la analize a Andrei au iesit bune,lucas e un nazdravan si jumatate,iar eu alerg intruna.Am avut si 3 inmormantari nu erau persoane foarte apropiate,iar cand aveam putin timp sa intru pe frum pica netul

va pe toate

edit:na ca iar nu merge netul e ora 10 sa vad cand reusesc sa trimit mesajul

edit: am reusit dupa lupte seculare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by Danelutza

quote:
Originally posted by georgi75
danelutza mai ai multe buruieni?



Mai am ca-i gradina mare si voi nu va oferitzi nici una sa ma ajutatzi . Cuscra a spus ca vine in vizita, dar la vara, cind deja e mumos



Hi hi...Da macar m-am oferit sa vin in vizita...


Miha


Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

ma duc la salon sa-mi schimb look-ul ,ca nu ma mai suport.
vb mai tarziu si va spun daca-s multumita sau nu.
a!am uitat sa va spun ,ca merg la stilist! cu alte cuvinte ma las pe mana lui. sa vad de ce e in stare. poate ma tunde periuta si ma vopseste verde.

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana







Mergi la inceput