Copilasi din 2002 (32)

Raspunsuri - Pagina 29

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ruxij spune:

Nicoleta, felicitari pentru permis!!!

Sanziana, noi suntem la preschool si in toamna ne mutam de la gradinita asta la kindergarten la "scoala mare". Ne-a venit hartie de la scoala ca pe 30 aprilie si 1 Mai, la o anumita ora fiecare, sa ne prezentam pentru testarea copiilor. Scopul cica ar fi ca invatatoarele sa inceapa sa ii cunoasca pe copii si sa stie cam ce pot dinainte de inceperea scolii. E facultativ, te duci dc. vrei. O sa povestesc cum a fost. Noi mergem pe 30 aprilie. Altfel, aici la gradi ii mai testeaza primavara parca, sau de doua ori pe an, am si uitat. Primim acasa niste hartii pe care au facut ei testul si scorurile si cu stampila "sign and return".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

http://family.webshots.com/photo/2968274120087737923FafvLo
bicicleta lui David noua!!!!






It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontation

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga
:
varsta, poze, D-ale lui David


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

http://www.dropshots.com/day.php?userid=221420&cdate=20070414&ctime=175532


kamikaze David



It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontation

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga
:
varsta, poze, D-ale lui David


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

LA MULTI ANI GEORGE al Elenei, sa cresti mare, sanatos si puternic!!!!de asemeniLA MULTI ANI tuturor celor cu numele de Geta, George, Gheorghe, Georgheta, Georgiana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Nicoleta, felicitari pentru permis!

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

DONEAZA 2 % PENTRU TERAPIA EMEI

DETALIIwww.help-ema.puls-il.ro/2lasuta.php" target="_blank">AICI

VA MULTUMESC!!![flo]


LA MULTI ANI PT TOTI CEI CE PORTA NUMELE DE GHEORGHE!

www.help-ema.puls-il.ro
ajutati la terapia pt Ema
Mari, mami de Ema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

LA MULTI ANI! George ai Elenei. Sa fii sanatos si sa ai grija de surioara ta!
Gabi, mersi de felicitari. Ma simt bine, numai sa am si ce conduce...
Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

Salut tuturor!
Lucia, Nicoleta, Mari, multumim!
Noi azi avem petrecere la un loc de joaca, cadoul nostru pentru onomastica lui George si el e foarte incantat! O sa va aratam maine poze, si-a invitat cativa copiluti de la camin si dintre cunostinte si imi pare rau ca eu nu cred ca pot sa ajung, insa voi vedea pozele!
Si pentru ca nu am mai decarcat poze de pe aparat, din motive de colici de Gabi, am refacut un montaj mai vechi... in care am prins si noul membru al familiei noastre www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=2982d59ca18ccf32422fed&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=email" target="_blank">aici!

Sa aveti o saptamana buna si frumoasa si sanatoasa pentru toti!
Elena

Mami de www.babiesonline.com/babies/g/gabrielacapraru/" target="_blank">"Gabriela" (12.04.2007)si "www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC" target="_blank">George" (6.09.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

La Multi Ani George, multa sanatate si fericire

sinzi am vazut si filmuletul cu david ..si bicicleta... mie mi se pare micuta ... de 12"... sigur are 16?
fa o poza la amndoua bici una langa alta s avad diferentele


Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian

www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Elena, vei sta acasa pentru o cauza nobila, nu se va supara George, sunt sigura!
Sinzi, mi se pare ca David a crescut, cati cm mai are?
Si Stefan a mai crescut in inaltime, ar trebui sa il mai masor, ca altfel nu-mi dau seama bine.
Cati cm mai au copiii vostri?
Si Stefan are o bici de 16 (sper sa imi aduc aminte bine), cu 2 roti ajutatoare, cu care merge bine, "cu viteza"... Si cu rolele se straduieste, dar nu este ca si cu patinele, este ceva mai greu, inca nu se desprinde de noi... Dar nici nu am mers prea des, ca mi s-a parut mie prea frig.
La noi dimineata sunt 3 grade, la pranz, 16-18. Cred c noaptea sunt 1-2 grade... Foarte ciudat. Sper sa nu vina un nou val de virusuri si microbi peste noi.
Un inceput de saptamana buna va doresc,
Nicoleta

Mergi la inceput