Copilasi din 2002 (32)

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Buna, dragi mamici !
Am deschis un subiect de felicitari pentru Elena si Gabriela si exista, deja, si poze cu frumoasa Gabriela.
Elena va transmite salutari si va multumeste pentru mesajele voastre !





Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
Diabet zaharat la copii, Copii din 2002, Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

E tare dulce fetita Elenei!!!!!
Si mie mi se pare ca seamana cu George!!

Noi suntem fericiti ca azi e vineri...avem planuri mari pt weekend, si sunt un pic dezamagita ca s-a facut tare cald aici si nu prea imi place...prefer racoarea...desi pe de alta parte e super ca iesim la piscina in fiecare seara...



It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontation

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga
:
varsta, poze, D-ale lui David


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

Felicitari Elena si Marin sa va traiasca micuta printesa Gabriela.

tare scumpica e fata, am vazut si eu pozele...


vb cu alta ocazie, mis obosita rau si nu am chef de vb acuma... sanatate la toti si toate si pitici si pitice si mamici si tatici.


Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian

www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

quote:
Originally posted by mari_paun

ajutati-ma sa inteleg lumea!

din pacate costurile terapiei ABA sunt foarte mari si nu reusesc sa strang in fiecare luna bani pt plata tutorilor, logopedului , coordonatorului de programe, materiale etc.

cine poate sa ajute la terapia Emei ma poate contacta pe adresa de mail mari_paun@yahoo.com

Donatii se pot face in conturile deschise in Romania la:

RAIFFEISEN BANK S.A, Sucursala IALOMITA. Slobozia, b-dul Chimiei, nr 13.

Titularul contului: Baba-Paun Mariana

Cont in LEI: RO20 RZBR 0000 0600 0177 2029
Cont in EURO: RO98 RZBR 0000 0600 0777 3179
Cont in USD: RO87 RZBR 0000 0600 0777 3183

Va multumesc !



www.help-ema.puls-il.ro
ajutati la terapia pt Ema
Mari, mami de Ema






Mari, pe card se pot trimite bani ?
As vrea sa trimit si eu, ceva banuti.

Nina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:


[/quote]


Mari, pe card se pot trimite bani ?
As vrea sa trimit si eu, ceva banuti.

Nina
[/quote]

nina,
multumesc pt ajutor...
contul in RON este de card , deci se poate...



www.help-ema.puls-il.ro
ajutati la terapia pt Ema
Mari, mami de Ema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

Nina multumim de poze!
Lucia cum a fost azi la gradi?
uff.. eu sufar ca Mariuca nu mai merge la gradi din motive de sanatate dar recuperam cat putem acasa.stiu ca nu e acelasi lucru dar...n-avem alta solutie deocamdata.
Nina am iesit si noi cu rolele.Chin!!haha(pentru mine )ca pentru Mariuca o adevarata distractie chiar daca a si cazut de cateva ori...oare in cat timp va invata sa mearga singura?la voi a durat mult?deocamdata are doua roti pe spate si una fata.
voi reveni si cu niste poze.
pup si seara frumoasa!



Mariuca




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

www.dotphoto.com/Go.asp?l=crig72&P=038C&AID=4426358&IID=154054961" target="_blank">poze de aprilie


Mariuca




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Cristina mult succes si sanatate Mariucai sa poata incepe mai repede gradinita!La gradi azi nu a fost Liviu, pentru ca tocmai la sfarsitul saptamanii de vacanta a inceput iar sa ii curga nasul si sa stranute intruna asa ca a stat acasa. I-a trecut in 2 zile dar am hotarat sa il tin si azi acasa din cauza paranoiei mele. Asa ca maine reluam noi gradinita, ca nelumea, dar asta e, sanatos sa fie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Gabb, sper sa te simti mai bine!!!!

Lucia succes maine la gradi!!!!

Cris

Noi vrem sa ne programam la o evaluare a vorbirii din cauza unei balbaieli care devine mai pronuntata in ambele limbi...si ne-a fost recomandata si de logopeda gradinitei...
Sper sa prind o sesiune inainte sa plec in Ro...



It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontation

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga
:
varsta, poze, D-ale lui David


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Sinzi ai citit aici? http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=82084Si noi avem probleme de genul asta, dar speram ca sunt trecatoare.Dimineata am fost placut surprinsa sa vad ca Liviu nu a plans cand l-am trezit sa mearga la gradi. Era f bine-dispus. Ce s-a intamplat insa acolo, inca nu stiu.Am revenit cu completari:A fost mai bine decat ma asteptam azi, deci am inceput cu dreptul, nu a mai plans deloc, si in plus l-a laudat doamna ca a mancat tot si inca inaintea celorlalti, mare minune mare.Si a venit si cu o perla : "Mama maine facem matematica. Eu cred ca tu ai gresit si m-ai dus la scoala nu la gradinita ca la gradinita nu se face matematica"

Mergi la inceput