Copilasi din 2002 (32)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

quote:

Gaby_K, ce fel de tractoras? E cumva sugestia ei pentru un cadou, ceva?

Elena[/font=Comic Sans MS][/green]

Mami 36+ cu Gabriela si "www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC" target="_blank">George" (6.09.2002)



nu e sugestie, e un tractor adevarat, insa e mai mic ca tractoarele obisnuite, seamana cu motostivuitoarele. Si e atat de dulce

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:


LA multi ani celor cu nume de floare!!!!!


Si noi am inceput de dimineta cu muci...uf...sper sa nu stea in "vizita" prea mult!!!
Azi mergem un pic la plaja desi e putin nor...sper sa fie ok....





It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontation

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga
:
varsta, poze, D-ale lui David


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Sinzi, acum mi-a picat fisa, e si ziua ta azi!La multi ani, sa fiti sanatosi, si lui David ii urez multa sanatate, sa plece mucisorii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

La multi ani tuturor florilor!!!!

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxij spune:

La multi ani fete cu nume de flori!

Imbratisez toate mamicile de copilasi de 2002!
Noi avem si noi probleme cu nasul, asa ca nu mai mergem azi la lectia de inot. In rest, suntem bine, cu multe treburi. Nu stiu daca v-am mai spus, singura noutate ar fi ca a invatat Bogdan sa mearga cu bicicleta pe doua roti, fara rotitele alea ajutatoare. Si sunt foarte incantata ca eu sunt cea care l-a invatat, nu ta'su sic sic sic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Servus.
Ne inscriem si noi in clubul muciosilor, dar Stefan merge la gradi... joi so b´vineri va sta cu tati acasa, soer sa nu faca si el febra, ca altfel... nu vom mai putea pleca la bunici, asa cum ne-am propus... Am avut si noi un week-end frumos, cu mult stat afara, Stefan merge si el binisor pe bicicleta, dar cu rotile ajutatoare. Duminica am fost la teatrul pentru copii, la Pestisorul de aur, Stefan a fost foarte incantat, eu m-am bucurat de bucuria lui... apoi la plimbare prin parc, cu bici... Azi nu a vrut la gradi... insa a ramas pana la urma.
Crig, multa sanatate Mariucai. Lasa ca isi revine ea, este un copil luptator.
Elena, hai sa iti spun, tu sigur vei naste si va fi bine, eu sigur voi da examenul... nu se stie insa daca il voi lua... Asa ca nuniti promit schimbul de stafeta, nu cred ca ma pot tine de promisiune. Invatatul merge greu, sunt obosita, nu am timp si... dar pana la urma tot fac eu ceva, nu? NU-ti fie teama, va fi bine cu nasterea, abia astept sa ne arati poze cu micuta ta.
Nicole, sanatate piciului tau.
Gabi, si Stefan este foarte incantat de tractoare, si el are o ... turma acasa.:)
Sa va spun o veste buna, am fost la terenul nostru, toti copaceii nostri au muguri, suntem incantati, sper sa se fi prins toti pe bune. Si abia asteptam sa vina vremea buna, sa mergem acolo... chiar daca numai cu cortul.
La multi ani! tuturor celor cu nume de floare.
Nicoleta



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmen spune:

Buna dimineata,
Am intrat sa va salut si sa va urez numai bine voua si copilasilor.



carmen & ana (04.11.2002) & daria (22.12.2004)
Regretul zilei de ieri si grija zilei de maine ne fura bucuria zilei de azi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Cred ca s-a raspandit virusul online . Si noi avem mucisori, of!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

Nici noi nu am scapat ! Off, oare cand va trece?

cristina si nazdravanul Andrei (22.11.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Noi am fost ieri la plaja si am scapat urgent de muci!!!!
Dar...ne-am ales cu alta belea!!!!!
Era vant si placut afara asa ca nu l-am dat cu crema decat dupa vreo 2 ore de plaja si acum suntem amandoi rosii ca racii, ne ustura pielea, eu am si frisoane...
Nu pot sa cred ca m-am lasat pacalita de vant si nu am folosit crema!!!! Dar ma gandeam ca de 1 aprilie nu e asa cald inca......
Mi-am tras pacaleala...si acum sufar...



It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontation

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga
:
varsta, poze, D-ale lui David


Mergi la inceput