Viata sexuala dupa ce vine bebe?

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns larissa_79 spune:

Mda...delicat subiect. Bebe a mea are acum 9 luni si inca alptez...deci m-am regasit in povestea ta cu sotul care se foieste pe langa mine...stiind ce urmeaza dupa ce adoarme bebe. Si pe noi bebe ne-a camd dat peste cap...insa...am observat ca mai rarut ca e mai dragut. Adica facem sex...atunci cand ne vine cheful cu adevarat si chiar petrecem moemente super atunci...a trecut uneori si 3 saptamani ca nu ne sincronizam. A si inca ceva..eu am luat ulei de somon pentru ca e foarte buna ( alaptand ai o deficienta de acizi grasi) si a luat si sotul...ca se simtea stresat si obosit..clar in vreo saptamana doua eram innebuniti amandoi dupa sex si nu stiam de ce.....eu am aflat...lui inca nu i-am zis. Hi hi hi..ii zici si tu ca e bun pentru imunitate! Eu am avut si mai mult lapte de la uleiul de somon. ( pontul mi l-a dat tot o mamica de pe net...dar era pont pentru deficienta de acizi grasi, insa in timp mai multe mamici de la noi au observat aceleasi efecte cu sexul).

Poze cu Alexia
http://pg.photos.yahoo.com/ph/gabyzv23/my_photos

Larisa si Alexia (13 iulie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asteryaro spune:

of,daca deschid gura, lesinati cu totii, asa ca tac...
Ulei de somon? De unde mami, ca vrea si eu vreo litra? Ca banuiesc ca nu-l gasesc la pescarie...

Cristina, mami de Razvan Nazdravan (31.01.2006)

www.dropshots.com/astery
www.dropshots.com/astery2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corina_mari spune:

te rog, spune-mi si mie de unde pot sa iau ulei de somon, chiar am nevoie.
corynaa2002@yahoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Se gaseste la farmacie, sub forma de capsule

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larissa_79 spune:

Eu am luat ulei de somon Omega 3 - firma e Doppel Herz. La-m luat de la farmacia Dona, e sub forma de capsule.

Poze cu Alexia
http://pg.photos.yahoo.com/ph/gabyzv23/my_photos

Larisa si Alexia (13 iulie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corina_mari spune:

multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusicasiely spune:

la noi bebe nu a schimbat nimic.doar ca sotul acum lucreaza mai departe si e mai obosit.asta nu niseamna ca nu e dornic.eu doar sunt cu toane,ca si inainte de bebe,cand am chef,vreo 2 saptamani de il las lat,cand nu am chef vreo saptamana de vine cu ciocolata,ca site ca ma da gata.

Mergi la inceput