Casnicutze sexy (109)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns OlgaTarziu spune:

De ati sti ce va duc dorul... Dar pur si simplu am ajuns la concluzia ca sunt depasita de situatie. Lupt cu disperare sa fac fata la casa, spalat, curatenie, copil, trezit de 3 ori pe noapte si sus la ora 5 dimineata, serviciu, barbat. Eu cred ca o iau razna.

Azi am fost la luicru si in 6 ore sotul meu drag a reusit doar sa curete frigiderul. Cand am venit m-am apucat de hranit copil, curatenie. Apoi f...i mama ma-sii de treaba. Asa ma enerveaza ca se asteapta toti sa fim superfemei. Sunt foarte obosita, am cearcane pana in gat, dorm ca vai de mamicutza mea, uit sa mananc cu zilele.

Tony e super razgaiat, dupa ce il iau acasa aud numai miaunaturi, vrea atentie, in brate, etc.

Am zile intregi cand nu intru si nu scriu pentru ca ma simt super disperata si ca nu am cand....

Va pup pe toate la numar de case. Poate maine sunt mai libera si pot scrie mai multe.

Olga

When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you."
- Friedrich Nietzsche

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

simo io am forma aia naspasi o am dubla ca sunt 2da io sunt drak de olteanca si scap

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Danelutzule cum sa fim suparate pe tine?
Nah acum cu probleme...Io am zis ca nu mi-e bine de ceva zile.Ma simt tare slabita.In pana mea...daca 3 zile pe saptamana plec dimineatza si vin seara cu 2 sandwichuri si 2 cornuri dupa mine...Tigari la greu...acasa zic sa fac multe si de toate...Copiii ma cam obosesc acum dupa vacantza...cam asta.Plus ca iar sunt pe antibiotic ca iar ma freaca molarul asta de minte.Nu am timp sa ajung la dentist .In rest, slava Domnului nu am alte probleme si nici nu sunt suparici pe nimeni.

Leano vazui surpriza


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

quote:
Originally posted by Liana30

simo io am forma aia naspasi o am dubla ca sunt 2da io sunt drak de olteanca si scap

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"



las` ca scapi de ele si uiti. pe mine m-a intrebar iubi cand boram de mama focului daca am sa mai vreau unul si era sa il omor....acum cu drag as mai vrea unul...si lasa, ca la tine si bucuria va fi dubla, sanatosi sa fiti cu totii.


Simona 16+ Matei Hisham

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

georgiii si iti placu?
Danelutzooo iesi de acolo ca ete cum fachai breee ce doamne iarta'ma ai??tu nu vezi ca am ramas doar cateva casnicutze?restu lucra muma..lucra..sa zicem mersi ca tot mai trec..uite la Olgutza mancaoar mama pe ea de mama eroina..lasa mama ca le rezolvi tu pana la urma..
camiiiiiiiiiiiiiii te iubescccccccc

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by Liana30

off si miha repede na ca iti zic si tie..na..na,,
mihaaa te iubim noi ca tine vrem sa fim..adica gospodine



Mey...io nu-s gospodina...doar ma laud...


Miha


Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

lasa bey ca as vrea sa ma laud si eu ca tine...am vazut pozele...nu cu clatite si musuroi ca mine

Simona 16+ Matei Hisham

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:


si ce?io facui cu ochiul

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by Liana30

Danelutzooo iesi de acolo ca ete cum fachai breee ce doamne iarta'ma ai??tu nu vezi ca am ramas doar cateva casnicutze?restu lucra muma..lucra..sa zicem mersi ca tot mai trec..uite la Olgutza mancaoar mama pe ea de mama eroina..lasa mama ca le rezolvi tu pana la urma..



Eu n-am perceput astfel mesajul cuscrei...dar...ma rog...Poate n-am inteles eu bine... Am circumstante atenuante...sunt om al muncii si-s obosita...


Miha


Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by Liana30
si ce?io facui cu ochiul



Aaaa...deci te-ai prins...


Miha


Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...


Mergi la inceput