CONSTANTA !?! (86)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

irina,tatiana,mav,liris,adinutza,iuly,mamacita va multumesc mult pentru urari si eu la randul meu va doresc sanatate si bucurii cat mai multe!
adinutza nice dolls dar...cred ca principala destinatie e pt fetite nicidecum pentru mamici ca altfel ar da faliment
pup si seara buna!




www.dotphoto.com/Go.asp?l=crig72&P=038C&SID=141769&Show=Y " target="_blank">poze din vacanta

Mariuca




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bysko spune:

Iulyp,scuze daca ti-a mai zis si altcineva acelasi lucru, dar cred ca ar fi bine sa mai consulti un alt medic pediartu.Eu una nu as apela la leacuri babesti.

Busra este sufletzelul nostru!http://www.totsites.com/tot/busra
www.dropshots.com/Bysko

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Buna dimineata!

Tatiana, foarte frumoasa camera Biancai! Cat despre tine, stiam ca esti talentata, ai pictat extraordinar!

Adriana, vezi PM!



Mami de Sebi (04.02.2004)

"Iubirea ne face sa plonjam in necunoscut si apoi ne da curajul de a rezista!" (Pam Brown)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinabungau spune:

Salutare,
am crezut ca vedem si noi zapada iarna asta, dar.... a fost iar mai mult amagire...
Iulyp, imi pare rau ca ai avut probleme cu copilasii, multa sanatate le doresc , iar tie muuuulta putere!!!
Ege, ce mai faceti?? Sunteti bine?

Mamacita, de ce nu incercati sa-i puneti inapoi grilajul la patutz??? Cred ca vazandu-se liber sa alerge prin camera, asta si face...???? Si cand ma gandesc ca si eu i-am comandat Ioanei dormitorul.... dar nu sunt hotarata daca sa o pun in noul patutz inca sau sa mai astept...???? Vad eu la momentul respectiv!! Pupam huhurezul mic

Tatiana, este superba camera gazei, felicitari, ai facut treaba nemaipomenita!!!! Esti talentata!!!! Nu vii si la noi????

In rest de pe la noi nimic nou, inafara faptului ca Ioana a invatzat de la Alma sa muste....

Va pupam cu drag,

Irina si Ioana Alexandra (13 aug 2005)

http://www.dropshots.com/irinabungau
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Buna, buna!
Cu intarziere uram asi noi "La multi ani" sarbatoritilor saptamanii trecute Cristina & Ramon -Nicolae(fairy_adina). Va dorim sanatate fericire si implinirea tuturor dorintelor.
mav multa sanatate lui Sebi, asteptam vesti numai de bine. micului curajos.
Tatiana superba camera Biei, imi place poza in care incearca sa prinda fluturasi.
mamacita si noi avem probleme cu adormitul, stam seara cu ea in pat si de multe ori adormim noi inaintea ei .
Bun venit noilor membre ale "gastii".
Se pare ca iarna asta este cam nehotarata, cand ninge cand se opreste, copilul meu vrea sa se joace cu zapada, cred ca si copii vostrii doresc acelasi lucru, asa ca haideti sa punem o "pila" la iarna si sa ninga mai mult. Ce spuneti?
Saptamana asta am fost la eco la dr Dascalu si mi-a spus ca bb este bine, are cam putin lichid (la fel a fost si la Alex), placenta este pozitionata cam jos si ca uterul era putin contractat, in concluzie trebuie sa stau linistita, cat mai putin in picioare si fara stress. Si... bb2 va fi ......FETITA... alex este super incantata, sper sa nu se inselat d-na dr. si sa aiba Alex o dezamagire, pentru noi oricum nu conta, important este sa fie sanatos.
we placut, ce a mai ramas din el.

poze cu noi



Camelia & Alexandra -Elena (27 feb 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamacita spune:

Tatiana,camera arata extraordinar,decorata cu mult bun gust si atentie la detalii,asortata[mobila,culori,draperii etc],iar picturile sunt o incantare!M-as muta si eu acolo!De-asta se citeste fericirea pe figura Biancai!

Alexandru,soarele nostru
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10724;307/st/20050425/n/Alexutu%27/dt/7/k/6333/age.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Camelia, felicitari pentru FETITZA! Vei fi o mamica implinita, cu pereche! Sa fiti sanatosi pana la capat, si dupa, desigur! Dascalu nu prea se insala la stabilirea sexului! Ai grija cu lichid putinel, cu placenta.... ingrijeste-te!

Tatiana, super! Hai, nu vrei sa vii si la noi? DAca faci lista, sa ne treci si pe noi!

Julyp, cu tusea nu-i deloc usor! Ai incercat sa-i dai si un pic de antialergic(Claritine, Aerius)? Cred ca are o baza alergica, parca! La noi a mers ff. bine PULSATILA(homeopat), este bun si pt tuse seaca.

Adriana(Nastasie) mai bine mergi pe mana lui MAV(dr Buruiana), decat Ursuleanu. Eu nu m-as mai intoarce la el.


Alexia a avut un we plin, am avut musafiri, nu a dormit, a adormit la miezul noptii, iar acum a acazut lata. Niciodata nu mi-a adormit copila la ora 20!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ege spune:

BUNA SEARA!
cami,felicitari pt.fetita.sa fie sanatoasa si norocoasa!
tatiana,am admirat si noi camera gazei.super!bravo!
iulyp,sanatate multa puiutilor.te inteleg foarte bine.cum, se simt acum puiutii?ce dr l-a vazut?eu inca mai am herpes de atunci de cand am fost cu ege in spital.va doresc numai bine.sti ca si ege a patit la fel si nu i-am mai dat nimic.si-a revenit ea.am tinut-o pe regim.
noi suntem mai bine.sapt viitoare as vrea sa o intarc pe ege.
va pup si v a doresc o sapt buna!

ege si arzu ege (30.09.2005)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/fisun_regep/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

Camelia, la multi ani fericiti pentru tine si printesa Alexandra, sa fiti sanatoase si sa aveti parte numai de bucurii De asemenea, felicitari pentru bebelasa cu nr.2, sarcina si nastere usoara!

Tatiana, e superba camera gazei, poti sa ne spui si noua cat a costat pictura, ca avem planuri de renovare pt camera copiilor.

O saptamana placuta tuturor!

mami de miruna(27.01.1996) si vlad (20.07.2005)

www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ege spune:

salutare!
iulyp ce-ti fac copii?
ege cand se trezeste are nasucul uscat.nu stiu cu ce sa o dau?cred ca e din cauza ca e prea uscat awerul in camere?cu ce as putea sa o dau?cu sterimar?
va pup

ege si arzu ege (30.09.2005)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/fisun_regep/my_photos

Mergi la inceput