Va rog sa ma ajutati. Laura Leonte-Giulesti!!!

Va rog sa ma ajutati. Laura Leonte-Giulesti!!! | Autor: ionelac

Link direct la acest mesaj

buna fetelor poate ca o sa ma trimiteti la alt subiect dar am pus deja aceasta intrebare la odiseea sarc.in 40 sapt,si la nasterea unei stele...
sunt o viitoare mamica DPN=11.04.si as vrea sa stiu daca este una dintre voi care a nascut la giulesti cu dr,Laura Leonte.eu nu am gasit nimic pe acest forum si ma gandesc totusi ca din atatea mamici trebuie sa fie un acare a nascut si cu dr.mea.
sunt disperata.pe langa faptul ca nu am gasit pe nimeni care sa fi nascut cu ea,mi-a spus ca de pasti adica pe 8 april o sa fie plecata din buc.cand am auzitdar bine ca mi-a spus.
acum nu pot decat sa sa nasc pana pe 8 sau sigur pe 11.
sper sa nu fiu ghinionista.
va pup si va multumesc caci m-am lugit cam tare.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

In stanga sus ai optiunea de cautare.
NU mai pune acelasi subiect de n-ori ca zboara la cosul de gunoi.

Uite aici despre Laura Leonte:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=82043&SearchTerms=laura,leonte

si vezi ca e un subiect despre spitalul Giulesti poate gasesti si acolo pe cineva care merge la ac. doc.
Succese!
Sarcina usoara si sa nasti cand trebe :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelac spune:

multumesc dar sa sti ca am cautat si nu am gasit,dupa cum am mai spus am cautat pe acest forum si la odiseaa sarc in 40 sapt si la nasterea unei stele.imi pare rau ca te-am deranjat dar sa sti ca acest subiect a fost pus intradevar prima data de iepumic in august 2006,iar ea de fapt vroia sa stie cum este,nu este insarcinata nici acum si nici nu are de gand,a fost la un control la dansa si vroia ai multe detalii.am reusit sa vb cu ea.oricum nici ei nu i s-a raspuins si nici mie desi l-am mai postat odata.acum l-am pus la cele care au nascut pt.ca m-am gandit ca nu mai intra pe aceste subiecte din moment ce ele au scapat de asemenea intrebari,si banuiesc ca nici nu mai au timp.
oricum n-am sa mai postez acest subiect si o sa ma consolez cu ideea
desi tot nu-mi vine sa cred ca nu a nascut nimeni cu aceasta dr.din atatea mamici de pe forum.
imi pare rau daca am suparat pe cineva.dar daca a-ti fi in locul meu ce a-ti face.
o sa mai incerc sa ma duc mai devreme la control poate dau de cineva pe coridoare(cred ca e singura solutie si-mi pare rau ca nu am facut din prima asa).hai ca iar m-am intins

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

nu m-ai suparat doamne fereste dar ai sanse sa-ti gasesti tu mai repede. s-a intamplat sa fiu online cand ai intrebat tu:)
o sa-ti schimb titlul poate mai sare cineva cu info!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelac spune:

multumesc dar cred ca o sa fiu singura de pe forum care naste cu ea,si atunci eu una am sa spun tot.chiar daca nu ma intreaba nimeni,poate asa afla si cele care urmeaza.33s

Mergi la inceput