Mamici de iulie-august 2007 (22)

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

quote:
Originally posted by alina.a
zilele trecute se bucura ca evolueaza tehnologia in lume si astfel cand lisa nostra va avea 15 ani ii va implanta un cip sub piele montat la un gprs sa vada el pe unde umbla....eu nici nu-l iau in seama.i-am zis ca e prea tanar totusi sa dea semne de senilitate!ca efectiv deraiaza!

alina 19+ cu bb Elisa



sunteti dementiale azi! si al meu zicea ca daca e fata la 14 ani o inchude in turn, ca pe personajul de poveste (am uitat cum o chema) care astepta sa ii creasca parul pe care sa se urce fat-frumos.

edit ca mi-am adus aminte, o cheama Rapunzel.

Jadi nu ne schimbi si noua capitolul?


Simona 16+ Matei Hisham

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Daca nu schimba nimeni capitolul, il schimb eu.

Ioana, mama Mirunei (25.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Capitolul urmator.

Ioana, mama Mirunei (25.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otim spune:

mychydutza nu vreau sa ma intelegi in sensul rau al cuvintelor dar ce doreau cei de acolo cu tine ??? Sa te cloneze ??? Chiar mi se pare exagerat de scump . Eu am platit 1,5 milioane fara compensat . Chiar stiai ca o parte din analize se pot face compensate ?? Eu nu le-am facut compensate pentru ca trebuia sa astept pentru hartii cam doua saptamani pentru ca erau la inceputul lunii ianuarie si nu erau finalizate actele cu CAS-ul . Discuta cu medicul de familie si el iti poate spune mai exact ce este compensat si ce nu si-ti poate face hartiile .

17 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Joujou spune:

quote:
Originally posted by liadorian

Joujou, iti multumesc din suflet pentru raspuns! O sa vad cum evolueaza lucrurile pentru mine. Povesteam ca zilele astea am avut ceva dureri de burta si mai mult din cauza asta incepusem sa-mi fac griji. Oricum, am invatat sa nu-mi pierd prea repede speranta, si eu am o sarcina pierduta in antecedent iar aceasta a trecut si ea prin destule. Conteaza mult ca pot vorbi cu voi aici!

Lia S18



Lia, sa stii ca aici nimeni nu e singur, este o comunitate grozava si chiar suntem norocoase ca ne avem unele pe altele, asa, neconditionat, ca intr-o mare familie de burtici!
Eu ma simt mult mai sigura pe mine de cand am intrat in aceasta comunitate si stiu ca, orice problema ai avea, sau orice bucurie ai avea de impartasit, exista cineva care citeste si e dispus sa te incurajeze sau sa se bucure o data cu tine!
Si apropos de nume, sa stii ca si eu m-am gandit sa-i pun numele Sara daca e fetita, si ca sa aiba si nume de sfant, m-am gandit la Maria. Era dupa Craciun, eu eram speriata si debusolata (am aflat ca sunt insarcinata in Ajunul Craciunului) si m-am rugat la Fecioara Maria sa-mi protejeze copilul si sa mi-l daruiasca....si I-am promis ca daca e fetita o s-o numesc Maria....Iar daca e baietel (ce isi doreste tati ) o sa il numim Matei-Cristian (Cristian ca pe tati si ca sa repar "greseala" facuta de parinti care i-au pus numele Cristinel)

Joujou15 saptamani si crestem!
http://bd.lilypie.com/w197p2.png

Mergi la inceput