Carti electronice pentru copii si mamici

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns magnolia spune:

Draga Ilenutza , -FELICITARI!!!!-pT BEBE . Va doresc multa sanatate si fericire , sa ai un bebe sanatos frumos , destept , mancacios si smecher , sa va insenineze zilele si sa va lase sa dormiti noptile
"LA MULTI ANI"- ii dorim inca din prima zi de viata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane2200 spune:

Buna fetelor,

excelenta idee. Am gasit cateva carti f interesante pe conturile de yahoo si gmail, insa nu pot sa deschid nici o carte de pe 4shared.com. Vad listuta cu foldere, dar cand dau click, sta pe loading......... mult si bine. Ma ajutati si pe mine, please?


Ane & Raul - 17 martie 2007
www.onetruemedia.com/my_shared?z=1cb90b71924d712907dbca&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> filmulet Raul

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura XXX spune:

(off topic)
Felicitari ilenutza si fie ca bbeul sa aiba o viata implinita!!!
pt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura XXX spune:

quote:
Originally posted by Laura XXX

SUPER !!1

Daca poate sineva sa imi spuna pe unde e 101_Healing_Stories_for_Kids_and_Children va rog... Daca intri Lady in red si poti sa raspunzi indruma-ma te rog...
Multumesc! Am cautat-o de mult timp.

Raman acestea trei: credinta, speranta si dragostea.



eu tot n-am gasit !!! Stie cineva?

Raman acestea trei: credinta, speranta si dragostea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:

Magnolia, Laura, multumim pentru urari!

Miercurea trecuta, la 22.10, deci acum o sapt. venea pe lume odorelul nostru Andrei.Apgar a avut 9 pt. ca s-a nascut cu circulara de cordon.Din fericire dr. este un adevarat profi si a stiut ce sa faca!Nasterea a fost naturala cu anestezie epidurala si a decurs destul de repede si usor.

Odorul a stiut cum sa suga din momentul in care i-am pus tzitzi in gura si nu a vrut sa mai plece de acolo decat dupa 3 ore!Si asa a si ramas : un mancacios simpatic, care doarme toata ziulica si nu se scoala decat ca sa manance.

Sper sa nu se supere moderatorii pe noi! dar nu puteam sa nu le multumesc fetelor!


Ile , mami de Victor ( 22 dec 2005) si Andrei ( 25 iulie 2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelaim spune:

Off topic; Ilenutza - felicitari pt bb Andrei! Sa-i dea bunul Dumnezeu multzi ano cu sanatate, noroc si dragoste!
Numai bine va doresc!

Lorelai
Haga Parken-Fluturi, Haga Parken-Flori de pai
Gabisor face "salata", Gabisor in parc,
A inflorit iasomia, Alte albume foto
"Daca dragoste nu e... nimic nu e..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AdiS spune:

Caut aceasta carte de mult timp: Dati copilului o inteligenta superioara. Am intrat pe www.shared4.com, cu userul desprecarti@yahoo.com si parola romania. Am accesat/download-at carti de acolo dar nu gasesc aceasta carte. Puteti sa-mi spuneti daca are alt nume? sau in ce folder de pe shared4 se afla? sau mi-o poate trimite cineva la adresa lilim_5100@yahoo.com?

Multumesc frumos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns filofteia spune:



quote:
Caut aceasta carte de mult timp: Dati copilului o inteligenta superioara. Am intrat pe www.shared4.com, cu userul desprecarti@yahoo.com si parola romania. Am accesat/download-at carti de acolo dar nu gasesc aceasta carte. Puteti sa-mi spuneti daca are alt nume? sau in ce folder de pe shared4 se afla? sau mi-o poate trimite cineva la adresa lilim_5100@yahoo.com?


Ti-am trimis-o sper sa o poti deschide.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AdiS spune:

Multumesc foarte mult.
Am reusit sa o accesez.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane2200 spune:

quote:
Originally posted by ane2200

Buna fetelor,

excelenta idee. Am gasit cateva carti f interesante pe conturile de yahoo si gmail, insa nu pot sa deschid nici o carte de pe 4shared.com. Vad listuta cu foldere, dar cand dau click, sta pe loading......... mult si bine. Ma ajutati si pe mine, please?


Ane & Raul - 17 martie 2007
www.onetruemedia.com/my_shared?z=1cb90b71924d712907dbca&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> filmulet Raul

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia



Ma ajutati si pe mine? Ce trebuie sa fac ca sa pot sa deschid cartile de le 4share?

Ane & Raul - 17 martie 2007
www.onetruemedia.com/my_shared?z=1cb90b71924d712907dbca&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> filmulet Raul

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput