Carti electronice pentru copii si mamici

Carti electronice pentru copii si mamici | Autor: irina2000

Link direct la acest mesaj

Am vazut pe DC cum mamicile au o groaza de carti pe care ar vrea sa le dea spre consultare si celorlate mamici Diin pacate pana sa afli unde e cartea te pierzi in anunturi de tipul "te rog trimete-mi si mie cartea la adresa ssss@dddd.com".

Ce va propun eu... hai sa fim ordonate....sa deschidem un cont de share undeva pe un site de share, cont special al DCului cu parola LA VEDERE si acolo sa trimitem ca atasamente cartile pe care vrem sa le dam si altor fete (asa ca o mica biblioteca virtuala).
Adresa de cont si parola o putem face sticky la ce subcapitol verti voi!

Asa nu vom mai avea subiecte kilometrice cu cereri si vom fi si ordonate plus ca vom aduna toate cartile intr-un singur loc!

Ce ziceti?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns liliana29s spune:

Am creat urmatoarea adresa : desprecarti@yahoo.com / parola :000000 /(6 de zero) . Am expediat catre acea adresa 4 carti . Cine vrea poate sa mai trimita iar cine vrea poate sa descarce . Inainte de a trimite carti la acea adresa va rog verificati daca ele nu exista deja.
Probabil o sa mai existe probleme daca se logheaza 2 persoane diferite pe aceeiasi adresa dar dupa citeva incercari sigur reusiti.

Liliana si Dani cel viteaz (killer de balauri).
Dan Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Steluta spune:

Am adaugat si "Mami, tati, ma auziti?" de Jacques Salome, din partea Mamicilor de mai iunie 2006.



Steluta cu Andrada Cristina (17 iunie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Preda spune:

excelenta idee.

Am adaugat si Meseria de parinte si Desteptarea Evei.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana29s spune:

Gata am tras . Daca vreti puteti trimite si alt fel de carti pentru copii , carti de povesti , de colorat ...

Liliana si Dani cel viteaz (killer de balauri).
Dan Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelaim spune:

Am trimis GHID PRACTIC pentru cresterea copilului pana la 5 ani - puse la dispozitie prin bunavointa Magnoliei si Ilenutzei
Spor la citit,
Lorelai

"Daca dragoste nu e... nimic nu e..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelaim spune:

Din pacate fisierul pdf "Engelmann - Dati copilului vostru o inteligenta superioara" (carte pusa la dispozitia dvs prin bunavointa Lady-in-red) este f mare 14098Kb si nu a putut fii acceptat de contul Yahoo. Poate ca ar fii fost mai bun un cont pe Gmail...

"Daca dragoste nu e... nimic nu e..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana29s spune:

desprecarti@gmail.com / parola: 000001 / (5 de zero si un 1). Nu am putut folosi aceiasi parola ca nu-mi permite gmail.
Folosim la alegere ambele adrese.

Liliana si Dani cel viteaz (killer de balauri).
Dan Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelaim spune:

Liliana - s-a rezolvat: am trimis fisierul "impachetat" .rar (se despacheteaza cu zip si rar) 12909kb la adresa desprecarti@gmail.com. Am verficiat si a ajuns cu bine.
Spor la citit,
Lorelai

"Daca dragoste nu e... nimic nu e..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

sparge-l pana una alta in mai multe arhive

multumim

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 6 ani si ...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana29s spune:

Stiu ca a ajuns . Deja am tras cartea .

Liliana si Dani cel viteaz (killer de balauri).
Dan Mihai

Mergi la inceput